Wypożyczalnia samochodów w Łodzi, wynajmij auto z BEEP.rent!

Wakacyjne podróżowanie po kraju autem to jeden z najwygodniejszych sposobów na przemieszczanie się pomiędzy różnymi miejscowościami. Nie zawsze jednak mamy możliwość poruszać się prywatnym samochodem. Posiadanie auta, jeśli nie podczas całej podróży, to przynajmniej w docelowym miejscu często jest jednak na tyle niezbędne, że warto rozważyć opcję wynajmu auta. Wypożyczalnia samochodów Łódź BEEP Rent, to firma oferująca właśnie taką usługę na prostych i ekonomicznych zasadach. O co chodzi?

Wypożyczalnia samochodów Łódź – co wyróżnia BEEP Rent od konkurencji?

Wypożyczalnia samochodów BEEP Rent w Łodzi to firma działająca na zasadzie tzw. carsharingu peer-to-peer, czyli współdzielenia samochodu. Oznacza to, że właściciele prywatnych aut, mieszkający np. w Łodzi, mogą udostępniać swoje pojazdy innym użytkownikom i jednocześnie na tym zarabiać. W tym przypadku pośrednikiem wypożyczania auta jest wspomniana firma BEEP Rent, która pomaga szybko, tanio i bezpiecznie ogarnąć auto.

Firma nie posiada własnej floty aut – zgodnie ze wspomnianą ideą carsharingu, wszystkie auta wypożyczane w BEEP Rent to prywatna własność mieszkańców Łodzi i innych miast w Polsce. Nie stoi to jednak na przeszkodzie wypożyczającym auto – każdy kierowca wypożyczy niezbędny środek transportu szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Wypożyczenie auta od BEEP Rent – jak wypożyczyć samochód?

Planowanie podróży to ważny element wakacji, czy służbowego wyjazdu. Aby nic nie pokrzyżowało Twoich planów, warto odpowiednio wcześniej zorganizować sobie nie tylko nocleg, ale i również wygodny środek transportu. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę BEEP.rent.pl, a następnie zarezerwować w wybranym miejscu oraz pasującym terminie samochód. Po wskazaniu miejsca i daty odbioru auta, a także zwrotu, zostaniesz przekierowany na stronę z dostępnymi ofertami samochodów do wypożyczenia. Na tym etapie możesz podejrzeć podstawowe parametry auta oraz koszt wypożyczenia. Jeśli propozycja przypadnie Ci do gustu, możesz zarezerwować auto i zapłacić za nie część kwoty wypożyczenia.

W dzień wypożyczenia auta pamiętaj, aby zjawić się punktualnie we wskazanym miejscu. Na parkingu będzie czekało na Ciebie auto oraz opiekun z BEEP Rent, z którym zawrzesz umowę. Koniecznie zabierz ze sobą dowód osobisty oraz prawo jazdy, które są wymagane do zawarcia umowy. Miej przy sobie również urządzenie mobilne z dostępem do internetu, ponieważ umowa o wypożyczenie auta zostanie podpisana elektronicznie. Po tym pozostanie Ci opłacenie kartą płatniczą reszty kwoty za wypożyczenie oraz wniesienie zwrotnej kaucji. Aby odzyskać całość kaucji, punktualnie zwróć auto w wyznaczonym miejscu  z pełnym bakiem i w takim samym stanie, w jakim je otrzymałeś.

 

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście

Dodaj komentarz