Zalety eko-słomek papierowych

Sprawdzone rozwiązania – sklep ze słomkami z papieru

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się ekologiczne słomki papierowe. Wychodzimy tym samym na przeciw potrzebom aktualnego rynku ponieważ za sprawą unijnych postanowień mocno wzrasta popyt na wszelkie produkty przyjazne środowisku.

Słomki dostępne są u nas w ponad 25 wzorach i kolorach. Zajmujemy się sprzedażą zarówno detaliczną jak i hurtową. Słomki z papieru idealnie sprawdzają się w restauracjach oraz punktach gastronomicznych, a także w codziennym, domowym użytkowaniu.

Używanie słomek jest przede wszystkim bardzo praktycznym oraz higienicznym sposobem na spożywanie napojów. Kolorowe słomki są jedną z głównych atrakcji dla dzieci w trakcie przyjęć urodzinowych. Dzięki słomkom także młodsze dzieci chętniej sięgają po wodę i inne zdrowe napoje. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby fizyczne oraz sklepy do zapoznania się z naszą niezwykle atrakcyjną ofertą wyrobów ekologicznych. Bądź eko razem z nami!

Zalety eko-słomek papierowych

Dostępne w naszym sklepie słomki papierowe to przede wszystkim produkty bardzo wysokiej jakości produkowane przy zachowaniu wszystkich standardów ekologicznych. Wykonane one zostały w 100%  z wysokogatunkowego, biodegradowalnego oraz kompostowalnego papieru zgodnie z dobrymi praktykami higienicznymi i produkcyjnymi. Papier stosowany do produkcji słomek pochodzi z legalnych źródeł oraz spełnia niezbędne wymagania normy gospodarki leśnej. Są to słomki przyjazne całemu środowisku naturalnemu w tym zwłaszcza zwierzętom ponieważ ich rozkład w przyrodzie jest szybki i bezpieczny. Słomki można również poddać recyklingowi.

Cechą charakterystyczną słomek papierowych jest zwłaszcza to, że po zanurzeniu w napoju nie wypływają one na jego powierzchnię przez co korzystanie z nich jest bardzo komfortowe. Są to również produkty bardzo wytrzymałe. Mogą być utrzymywane w wodzie nawet do dwóch godzin bez rozmiękania.

Rodzaje słomek papierowych

Oferujemy standardową ofertę kolorystyczną lub też możemy zaproponować słomki papierowe we wzory. Słomki papierowe mogą również pełnić rolę doskonałego nośnika reklamowego. Dostępne w naszym asortymencie słomki doskonale nadają się do picia wszelkich napojów. Słomki zabezpieczone papierem lub folią, są gwarancją, że produkt dotrze do Państwa zawsze w niezmienionej i nienaruszonej formie.

Dodaj komentarz