Upominki na dzień babci i dziadka

Styczeń to miesiąc bogaty w najważniejsze święta. W tym czasie celebrujemy dzień babci i dziadka. Co roku sklepowe półki i internetowe aranżacje zasypują nas swoimi ofertami. Głównie związanymi z tak wdzięcznie obchodzonym dniem babci i dziadka. Co roku zastanawiamy się, czy zaskoczyć dziadków? Jaki prezent wybrać, by znów zobaczyć uśmiech na ich twarzy? Zapominamy o najważniejszym. W tym dniu przede wszystkim liczy się pamięć. Pamięć o tych, których mamy obok, jak i o tych, którzy odeszli. Upominek powinien być tylko dodatkiem do odwiedzin. Już poświęcony czas będzie dla dziadków najpiękniejszym prezentem. Nikt z nas nie wyobraża sobie brak upominku na dzień babci i dziadka, prawda?

Pomysły na prezent dla dziadków

Świetnym pomysłem na prezent dla dziadków może być zestaw porcelany. Mogą to być pięknie dobrane, w dodatku personalizowane kubeczki dla babci i dziadka. Z pewnością umilą nie jedno wspólne śniadanie. Podana w nich kawa czy herbata będzie smakować wybornie. Już zawsze będzie się im kojarzyć z tym wspaniałym dniem. Poczują się wyróżnieni i docenieni. Dobrą alternatywą może być także zestaw ręczników lub poduszek. Dobrze by było, gdyby oba produkty zostały wcześniej spersonalizowane. Dziadkowie poczują się wyjątkowo, widząc swoje imiona na podarowanych prezentach.

Czy Twoi dziadkowie są smakoszami ulubionej kawy lub herbaty? Jeśli tak, przygotuj dla nich zestaw ulubionego napoju. Dodatkowo możesz zamknąć go w personalizowanej skrzyneczce. Z łatwością będą mogli w niej przechowywać swój ulubiony napój. A codzienna kawa czy herbata będzie im przypominać o ukochanych wnukach.

Miłym prezentem na dzień babci i dziadka może okazać się para laczek. Dziadkowie z pewnością codziennie przemierzają w nich po mieszkaniu. Czy nie byłoby mile widzieć na nich napis- najlepsza/y babcia/dziadek na świecie? Z pewnością nie podlega to dyskusji. Odpowiedź jest oczywista. Warto tylko wcześniej zapoznać się z rozmiarami. Chyba nie ma nic gorszego niż nietrafiony prezent. Prawda?

Upominki na dzień babci i dziadka

Chcesz postawić na indywidualne prezenty dla babci i dziadka? Oczywiście, to także bardzo dobry pomysł. Co zatem podarować jako upominek na dzień babci i dziadka? Dla babci świetnie sprawdzi się fartuszek do kuchni. Która z babć nie kocha krzątać się po kuchni? Pięknym prezentem może być także personalizowana zakładka do książek. To coś dla fanek literatury. Szkatułka różności to dość oryginalny prezent. Możesz w niej umieścić wszystkie ulubione rzeczy babci. To dobry prezent dla babci lubiącej szycie, szydełkowanie lub pracę na drutach.

Z kolei dla dziadka świetnie sprawdzi się otwieracz wielofunkcyjny. W takim gotowym zestawie może się znaleźć otwieracz do piwa i korkociąg do wina. Pięknie zapakowany, z personalizowanym wnętrzem, z pewnością ucieszy odbiorcę. Miłym prezentem może okazać się dobry termos na ciepłą kawę czy herbatę. Tutaj również można pokusić się o personalizację. To dobra opcja dla dziadka, który lubi być na bieżąco z telewizyjnymi ofertami. W ten sposób przyrządzony napój już nigdy nie będzie zimny. To także dobry prezent dla wędkarza czy grzybiarza.

Upominki na dzień babci i dziadka wykonane przez dzieci

To zdecydowanie najbardziej wartościowa forma podarowania prezentu. Zwłaszcza dla dziadków. Wiek wnuka czy wnuczki nie ma tutaj dużego znaczenia. Od tych najmłodszych pociech też można stworzyć własnoręcznie wykonany prezent. Świetną opcją będzie odlew stópki lub rączki bobasa. To piękna i bardzo wzruszająca forma podziękowania. Można skorzystać z gotowych odlewów lub przygotować go samodzielnie.

Od nieco starszych wnucząt może to być własnoręcznie wykonany rysunek. Jeszcze piękniej zaprezentuje się laurka. Dzieci zazwyczaj przynoszą już wykonane upominki na dzień babci i dziadka z przedszkola. To wielka radość dla nich móc przygotować coś dla ukochanych dziadków. Zazwyczaj wkładają w to dużo serca. A uśmiech na twarzy dziadka i babci jest dla nich podwójną radością.

Dodaj komentarz