Tantra seksualna i seks tantryczny

Tantra seksualna i seks tantryczny

Seks tantryczny wywodzi się ze starożytnego hinduizmu i dotyczy praktyk koncentrujących się na tworzeniu głębokiego, intymnego związku w pełnej zgodności z samym sobą i również poprzez proces poznawania własnego ciała i ciała partnera.

Niezwykle ważna jest wiedza o samym sobie. To najwyższa mądrość w Kaulickiej Tantrze, gdzie świadomość swoich potrzeb intymnych, jest pragnieniem duszy jakim w sobie odczuwamy i jest kluczem do wszystkiego, co istotne i ważne na drodze do pokochania siebie takimi jakimi jesteśmy.

Gdy jesteśmy mali, gdy się rodzimy jesteśmy tym, kim jesteśmy. Jesteśmy sobą, czyści i piękni.

Aby dostrzegać to piękno nas samych przez dalsze lata życia, powinniśmy zaakceptować i pokochać siebie takimi jakimi jesteśmy, takimi jakimi byliśmy od urodzenia i bez względu też na to, czy ktoś nam próbuje wmawiać coś innego, lub czy inni próbują nam narzucić jakieś własne zewnętrzne wzorce.

Tantra uczy fizycznej oraz duchowej świadomości. Świadomości tego, jak odczuwać przyjemność i co sprawia przyjemność naszemu ciału, duchowi, umysłowi, jakie są ich pragnienia i jak je zaspokajać. Dotyczy to także takiej intymnej sfery, jaką jest seks tantryczny. Tantra więc skupia się nie tylko na osiągnięciu wyższego stanu świadomości ciała i umysłu. Może to również dotyczyć tworzenia głębszej, bardziej harmonijnej więzi z partnerem.

W praktyce tantra dotyczy oświecenia – przekroczenia zarówno płaszczyzny seksualnej, jak i duchowej, poprzez angażowanie się w głęboko medytacyjny, spontaniczny i intymny seks.

Aby jednak był to prawdziwy seks tantryczny, musimy w pełni przyjąć swoją seksualność, pokochać siebie, swoje ciało i swoje miejsca intymne.

Niestety przez wiele różnych sytuacji życiowych, niektóre osoby doświadczają różnego rodzaju blokad emocjonalnych związanych z dotykiem, odczuwaniem przyjemności, zbliżeniem z partnerem lub partnerką. Blokady te mogą być następstwem przebytych traum w dzieciństwie, stresów, problemów emocjonalnych, skutkiem różnorakich życiowych tragedii, często głęboko skrywanych, mocno ugruntowanych w psychice. Takie problemy nie raz mocno utrudniają normalne funkcjonowanie w codziennym życiu, generują stres, problemy rodzinne, nieporozumienia, rozpacz. Czasem prowadzą do osobistych tragedii.

Dla takich osób powstały właśnie wspaniałe sesje bioenergoterapii intymnej, takie jak np. Mapping 3 Mistrzów, czyli autorska wzmocniona forma Mappingu intymnego, którą wykonuje niezwykle doświadczona, dyplomowana mistrzyni Tantry Kaulickiej – Luna w swojej Świątyni Tantry Kala Luna Temple. Uwolnienie od traum, psychicznych i emocjonalnych blokad i uwolnienie energii poprzez masaż, stanowi drogę do szczęścia, miłości, oraz duchowego i intymnego uzdrowienia.

Masaż energetyczny i miejsca intymne.

Masaż energetyczny Dotyk Bogini jest świetnym i potężnym narzędziem do nauki siebie. Wykonywany jest po to, abyś poczuł siebie, abyś powrócił do korzeni i źródła, tym kim byłeś jak się narodziłeś, kiedy byłeś piękny, bez podziałów i bez wybierania między seksem a miłością i bez oceniania Ciebie i twoich wartości. Nauczysz się od podstaw jak możesz naprawdę siebie czuć, jak pokierować psycho-seksualną energią ciała, posiądziesz wiedzę dotyczącą swoich miejsc intymnych, jak ich słuchać, obudzić zmysły i uczyć się świadomej i prawidłowej pracy ze swoją życiową mocą.

Poprzez masaż energetyczny uzyskasz swoją seksualną samoświadomość i będziesz poznawał swoje ciało, wzmacniał czucie, budził zmysły. Masaż pomoże Ci dostrzec i poczuć to, czego wcześniej nie odczuwałeś, co stłumiłeś, co odrzucałeś lub czego nie dostrzegałeś.  Masaż Energetyczny pomoże uzyskać Ci wiedzę o tym, co otwiera emocjonalną pełnię, zachwyt i błogość. Dzięki prawidłowej i skoncentrowanej pracy z energią seksualną, masaż energetyczny może zaoferować Ci niesamowite poczucie wewnętrznej bliskości i spójności ze sobą.

Wsłuchaj się więc w swoją intymność, dzięki temu będziesz mógł stworzyć piękną i bliską relację ze swoim ciałem, a także i ze swoim partnerem lub partnerką, czego ukoronowaniem będzie mógł być prawdziwie pełny i świadomy seks tantryczny.

(artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz