Modna w ciąży – wybierz odpowiednie ubrania

Modna w ciąży – wybierz odpowiednie ubrania

Ciąża to najszczęśliwszy czas w życiu kobiety. Nie podlega dyskusji, że to piękny czas, kiedy w Twoim brzuchu nosisz malutkie dzieciątko. Powinnaś wówczas przekształcić swoje życie, poczynając od jego trybu przez odżywianie, a kończąc na stylu ubierania się.

I to jest w większości wypadków jeden z kluczowych problemów kobiet. Odzież ciążowa  to zasadniczy punkt na twojej liście zmian. Nie możesz już chodzić w tych ciuchach, które masz w szafie. Zdarza się, że niektóre kobiety martwią się, że odzież taka wygląda jak worek na ziemniaki, ale sytuacja ta uległa zmianie. Ciuszki takie mają nowoczesne kroje , a ponadto piękne kolory, które są na topie. Wystarczy dobrać odpowiedni strój dla siebie. Możliwe jest, że będzie on sportowy, wyjściowy, elegancki a także strój na plażę.

Będąc w ciąży powinno się również ukrywać pod ciuszkami własne niedoskonałości i eksponować swoje atuty. Odzież ciążowa nie będzie do końca efektywnie wyglądać, o ile nie zainwestujesz w odpowiednią bieliznę. Dzięki niej twoja sylwetka nabierze ładnych kształtów. I pamiętaj – nie wstydź się wyeksponować swojego brzuszka. Kobieta w ciąży jest bardzo ładna – uwierz w to. Noś dopasowane rzeczy, duże bluzy nie dodadzą Ci z pewnością uroku. Odwiedź koniecznie sklep z odzieżą ciążową. Tam bez wątpienia znajdziesz stosowny fason ubrań. Doświadczona ekspedientka z pewnością doradzi Ci dokonać wyboru. Najważniejsze: nie bój się podkreślać własnych piersi, które w tym czasie są w rzeczywistości bardzo ładne i kształtne.

Zainwestuj w bluzeczki z dekoltem, ale pamiętaj nie może być on przesadnie duży, bo to może wyglądać niesmacznie. Nie zakrywaj nóg, noś spódniczki i sukienki. Zrezygnuj jednak z krótkich mini, bo to nie wygląda ładnie. Dzisiaj bardzo modne są zwiewne tuniki wykonane z lekkich tkanin. Oczywiście je polubisz. Są one także odpowiednie na gorące dni. Do tego również lekkie spodnie i wygodne buty. To wszystko sprawi, że będziesz wyglądać elegancko, a zarazem ubrana będziesz zdrowo.

Dodaj komentarz