Markery i zakreślacze reklamowe – nowe nośniki reklamy 

Markery i zakreślacze reklamowe – nowe nośniki reklamy 

Firmowe gadżety to nowe nośniki reklamowe. Dziś większość marketingu przenosi się do sieci. Jest to bardzo ważny element strategii, ale nie jedyny. Jeżeli zależy nam na kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy i budowaniu jej świadomości, to warto zainwestować także w inne opcje reklamy. Takim sposobem są gadżety reklamowe, np. markery i zakreślacze reklamowe. Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe i jakie wybrać? 

Gadżety reklamowe – dlaczego warto w nie inwestować? 

Gadżety reklamowe to drobne przedmioty użytku codziennego, które w delikatny sposób zaznaczają obecność Twojej firmy w życiu konsumentów. Gadżetem reklamowym może być np. kubek z logo firmy, ołówek, markery i zakreślacze reklamowe, czy notes. Badania rynku pokazują, że gadżety reklamowe to dosyć tani, ale skuteczny sposób na reklamę. 

Taki dodatek jest wizytówką firmy. Pokazuje, że podchodzimy indywidualnie do klienta i dbamy o dobre relacje. Dzięki temu budujemy zaufanie i stałe grono odbiorców. Co więcej, zadowolony klient, to większe szanse na zdobycie nowego. Poczta pantoflowa i polecenia to nieocenione źródło poszerzania grupy odbiorców. Indywidualizacja gadżetów reklamowych i dopasowanie ich do potrzeb klienta pozwala na odejście od reklamy masowej i anonimowości. Takim działaniem budujemy za to bliższą relację, która jest niezwykle ważna. Gadżety reklamowe to także jedno z najskuteczniejszych narzędzi, które w sposób bezpośredni wspiera sprzedaż usług i produktów. Ponadto są elementem umożliwiającym kreowanie wizerunku marki i budowanie jej rozpoznawalności. 

Markery i zakreślacze reklamowe – co wybrać dla klienta? 

Gadżet reklamowy powinien być przede wszystkim użyteczny. Tym sposobem zwiększamy szanse na to, że klient będzie go faktycznie używał. To z kolei przekłada się aktywny nośnik reklamy. Dlatego wybierając gadżety reklamowe dla klientów, warto się zastanowić, co przyda się najbardziej. Uniwersalnym i zawsze przydatnym upominkiem są markery i zakreślacze reklamowe z logiem naszej firmy. Takie produkty wykorzystywane są w pracy, pozwalają na uporządkowanie notatek, stworzenie przejrzystej prezentacji, czy nawet do zakreślenia ważnej daty w kalendarzu. To mały upominek, ale bardzo przydatny, dlatego warto na niego postawić. Inną propozycją są ołówki reklamowe lub notesy. Taki gadżet reklamowy również możemy spersonalizować. Pamiętaj, żeby na notes nadrukować logo firmy. Warto zadbać, żeby gadżety były estetyczne. Po taki upominek sięga się z większą chęcią. 

Dodaj komentarz