Jakie usługi oferują kosmetyczki?

Jakie usługi oferują kosmetyczki?

Każda pani dba o urodę

Dobry wygląd i szczupła sylwetka to doskonały wybór. Każda pani pragnie prezentować się pięknie, efektownie oraz elegancko. Dzięki kosmetyczce oraz krawcowej, a także dobrej diecie ma możliwość osiągania tego celu.

Kosmetyczka oferuje zabiegi korygujące wygląd twarzy i ciała

W profesjonalnym salonie kosmetycznym klientka może skorzystać z zabiegów odmładzających, nawilżających, redukujących zmarszczki, dodających urody. Znikają tzw. chomiki, zmarszczki ulegają spłyceniu, sucha cera jest nawilżona. Najnowsze technologie służą do pielęgnacji cery, a są to między innymi peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa. Stosuje się kwasy, które pozwalają złuszczyć stary naskórek i odświeżyć cerę. Obecnie kosmetyczki pracują na najnowszych kremach, tonikach oraz maseczkach i serum produkowanych przez firmy polskie oraz zagraniczne. Nigdy przedtem usługi kosmetyczne nie były tak kompleksowe, nowoczesne oraz skuteczne.

Gdy brwi wyblakły, a kolor ust jest nikły

W takim przypadku stosowany jest makijaż permanentny. Korygowany jest kolor brwi, zmieniany jest ich kształt. Usta zyskują intensywny kolor różowy lub czerwony. Taki makijaż to doskonała jakość, efektowność oraz piękno. Utrzymuje się przez rok, a czasami nawet przez półtora roku. Efektowny makijaż jest dokładnie tym, czego oczekują panie. Makijaż permanentny jest droższy od klasycznego, ale trwa przez wiele miesięcy, zatem jest to doskonała inwestycja.

Kosmetyczka wykonuje makijaże wizytowe, ślubne, biznesowe oraz codzienne. Przed ślubem oferuje wykonanie makijażu próbnego, będącego niejako przymiarką do porządnego makijażu.

Zabiegi stosowane na ciało pomagają wyszczuplić sylwetkę, zmniejszyć lub zlikwidować cellulit. Tego rodzaju zabiegi są stosowane przez pewien czas, jeden zabieg nic nie daje, ale już seria pięciu zabiegów przynosi dobre efekty. Algi potrafią doskonale redukować cellulit, a masaż drenujący pozwala wyszczuplać i wpływa dobrze na limfę, dzięki czemu likwidowane są obrzęki stóp lub nóg. Coraz więcej osób wybiera takie zabiegi, ponieważ siedzący tryb życia oraz stres negatywnie wpływają na urodę.

Manicure i pedicure to dbałość o dłonie oraz stopy

Kosmetyczka dba o ręce i stopy – wygładza stopy, nadaje kształt paznokciom, czyli przeprowadza profesjonalny pedicure. Ponadto dba o piękno dłoni, stosując manicure paznokci i nawilżając dłonie specjalistycznymi kremami. Wysoka jakość działania przekłada się na zadowolenie klientek, które mogą wybrać manicure klasyczny, żelowy, hybrydowy czy japoński – ten ostatni nie jest kolorowy, lecz pielęgnacyjny, dobry dla zniszczonych paznokci.

Do kosmetyczki można pójść także na zwyczajną hennę brwi i rzęs, czyli farbowanie brwi i rzęs. Efekt tego zabiegu trwa przez miesiąc, ale wygląd pani jest o wiele lepszy. Doskonała jakość takiej pielęgnacji ma znaczenie i przekłada się na zadowolenie niejednej pani i sprawia, że jej rzęsy są wyraziste, a nie wyblakłe, a brwi są ładnie wyregulowane i zafarbowane na brąz lub na czarno. Solidna jakość takiego zabiegu daje klientkom zadowolenie. Niestety, raz w miesiącu taki zabieg trzeba powtarzać. Nie ma innego wyjścia.

Jak często odwiedzać kosmetyczkę?

Wszystko zależy od pieniędzy oraz potrzeb. Niektóre panie odwiedzają kosmetyczkę raz w miesiącu, inne raz na kwartał lub na pół roku. Najlepiej jest planować taką wizytę raz w miesiącu, aby zapewnić sobie piękny wygląd ciała i twarzy. Manicure też dobrze jest wykonać raz w miesiącu (hybrydowy) lub 2-3 razy w miesiącu klasyczny. Panie doceniają jakość usług kosmetycznych, lubią z nich korzystać, chociaż czasami na przeszkodzie stoją finanse.

Dodaj komentarz