Idealne stroje na wiosnę

Idealne stroje na wiosnę

Jako że wiosnę mamy już w pełni, pomyślałam sobie, że warto podjąć temat zmian. Zmian w nas i w naszej szufladzie z bielizną, zmian, które sprawiają, że czujemy się lepiej, piękniej, młodziej, które pozwalają nam narodzić się na nowo.

Kobieta zmienną jest. Stwierdzenie to zwykło się odnosić do naszego charakteru i tego, w jaki sposób podejmujemy decyzje. Czemu by jednak tej etykietki nie połączyć z naszą aparycją i określić w ten sposób nasze upodobanie do eksperymentów ze swoim wyglądem, dążenia, czasem drogą prób i błędów, do takiej syntezy fryzury, makijażu, stroju, która dałaby maksymalny efekt?

Przyjęło się, że najlepszym czasem dla wszelkich metamorfoz jest wiosna. To właśnie wtedy najchętniej zmieniamy kolor i długość włosów, decydujemy się przejść na dietę, próbujemy odnaleźć się w nowej palecie cieni do powiek, rzucamy się na głęboka wodę i szukamy nowego stylu ubierania się. Nie zawsze wychodzi nam to na dobre, ale zawsze staje się pewną formą pozimowego odrodzenia, naładowania nową energią, nastawienia na przyszłość i zmiany jakie ze sobą niesie.

Zanim zdecydujemy się zamienić spodnie na miniówkę i t-shirt na obcisły top bądź odwrotnie, spróbujmy zmierzyć się ze zmianami w świecie nocnych fatałaszków. Nasza sypialnia to doskonałe pole do wiosennych eksperymentów, do tego, by rolę chłopczycy zastąpić rolą słodkiej romantyczki, ze zrównoważonej pani domu stać się pełną szalonych pomysłów buntowniczką a niewinne, bawełniane koszulki zamienić na prześwitujące tiule i zmysłowe koronki. Jak wprowadzić te słowa w czyn? Oto kilka propozycji na wiosenną bieliźnianą przemianę.

Jeżeli jesteśmy zmęczone tym, że wciąż postrzega się nas jako mocno stąpającą po ziemi, zawsze racjonalnie nastawioną do wszelkich pomysłów, samowystarczalną kobietę sukcesu warto w sypialni odkryć swą delikatną, romantyczną naturę. Do tego celu idealnie nada się nocna koszulka marki Vanilla (model 608). Biało-różowa, wykonana z bardzo przyjemnej dla ciała dzianiny haleczka, której spód i część stanikowa obszyte zostały białą koronką to idealne preludium do tego, by na chwilę oderwać się od ziemi, zapomnieć o problemach i pospacerować z głową w chmurach.

Dla kobiet, które kryją w sobie pewną siebie, odważną i gorącą kocicę i które tej wiosny mają ochotę wypuścić ją z klatki doskonałą propozycją jest Mambo od Tessoro. Prześwitujący tiul został tu połączony z bardzo kobiecymi falbankami i pikantnymi pęknięciami na miseczkach. By założyć tak gorącą koszulkę trzeba przełamać wiele oporów, ale z drugiej strony w tak gorącej koszulce nie można nie wyglądać szalenie seksownie.

A może jesteś znudzona i zmęczona zimą, codziennością, obowiązkiem bycia dorosłą 24 godziny na dobę i masz ochotę na odrobinę szaleństwa? Z koszulką Huntress Chemise od Obssesive przygoda cię nie ominie. Kusa, asymetryczna, wykończona u spodu drapieżnymi zębami koszulka w panterkę to niebanalna propozycja rodem z afrykańskiej dżungli. Czyż nie warto spróbować czegoś takiego na wiosnę?

Zmiany, zmiany, zmiany… Nie wszyscy je lubimy, ale przecież to one chronią nas od nudy i nadają życiu smak.

Dodaj komentarz