Folie basenowe

Folie basenowe

Wysokiej jakości folie basenowe stanowią podstawowy element wyposażenia tych produktów. Umożliwiają one efektowne wykończenie wybranego modelu basenu, jak również łatwe usunięcie zanieczyszczeń, znajdujących się w niecce. Nowoczesne folie basenowe to produkty, które pełnią wiele istotnych funkcji. Przede wszystkim umożliwiają one swobodne oczyszczenie niecki z rozwijających się na jej powierzchni glonów czy też znajdujących się w niej, różnego rodzaju innych zanieczyszczeń. Dużym zainteresowaniem cieszą się takie produkty, jak folia solarna do basenu. Zapobiega ona zbytniemu wychłodzeniu wody, powodowanemu nagłym spadkiem temperatury powietrza bądź też opadami atmosferycznymi. Prawidłowo zamontowane folie basenowe powinny być odpowiednio eksploatowane, co przedłuża ich trwałość i gwarantuje estetyczny wygląd przez bardzo długi czas. Produkty te nie mogą znajdować się w wodzie basenowej, której temperatura przekracza wartość 29 stopni Celsjusza. Nie należy także montować folii basenowej, gdy temperatura powietrza spada poniżej 15 stopni, ponieważ liner jest bardzo sztywny, co uniemożliwia jego równomierne ułożenie.

Folie basenowe – solidne i wytrzymałe

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się folie basenowe, zdobione wzorami bądź pasami. Mogą one imitować kamień naturalny, co nadaje niecce basenowej oryginalnego wyglądu. Proponowana przez nas folia basenowa na wymiar może być dopasowana do kształtu i wielkości niecki. To produkt dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Może być on także udekorowany mozaiką, posiadającą lekko wklęsłą fugę. Trwały kolor, którym wyróżnia się folia basenowa z montażem, dostępna w naszej stałej ofercie, nie ulega odbarwieniu pod wpływem działania agresywnej chemii basenowej bądź też wody chlorowanej, czy promieniowania słonecznego. Warto jednak monitorować poziom pH wody i stężenie chloru, aby nie doprowadzać do powstawania mikrouszkodzeń folii basenowej.

Dlaczego warto montować drabinki do basenu?

W naszym sklepie internetowym znajdują się także elementy wyposażenia, które przydadzą się w trakcie wchodzenia i wychodzenia z wybranego modelu basenu. Chodzi tutaj o solidnie wykonane i zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi drabinki do basenu. To akcesoria zrobione z najlepszych materiałów, wyróżniające się różnym sposobem ich mocowania. Posiadają one gniazdo mocujące do kotwienia stałego bądź też utrzymywania na zawiasach, co pozwala na bezproblemowe położenie konkretnej drabinki do basenu w poziomie. W basenach foliowych nie ma możliwości zamocowania drabinki do basenu. Optymalnym rozwiązaniem są tylko te, które opierają się o folię basenową, a mocowane są na poziomie plaży basenowej. Folie basenowe i drabinki to solidne elementy wyposażenia tych konstrukcji. To  produkty znanych i cenionych firm.

Dodaj komentarz