Dlaczego warto stosować nici PDO?

Nici PDO to hasło, które coraz bardziej zapisuje się w świadomości osób interesujących się medycyną estetyczną. Dostępny asortyment jest szeroki: są to między innymi nici Basic, Mono, Screw, Tornado, Anchor i Barb 4D. Duża liczba propozycji wiąże się też z dużym zakresem działania – nici PDO można stosować na twarz, ramiona, brzuch, pośladki, piersi i inne części ciała. Przeczytaj tekst i poznaj jeszcze więcej zalet rozwiązania, które przybyło do nas z Korei Południowej. Uporządkuj informację i zamów zestaw nici PDO do swojego gabinetu.

Nici PDO – najważniejsze zalety

Dlaczego warto zapoznać się z tematem? Nici PDO:

  • są alternatywą dla skalpela – nie trzeba nacinać skóry,
  • wykorzystywane są podczas zabiegów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn,
  • mają szerokie zastosowanie – działają na wszystkie części ciała.

Dzięki niciom PDO, pacjenci mogą:

  • redukować zmarszczki (każdy ich rodzaj – nawet najtrudniej dostępne obszary),
  • rozjaśnić skórę i zlikwidować przebarwienia,
  • podnieść tkanki, które wskutek naturalnych procesów opadają,
  • wzmocnić napięcie skóry,
  • skorygować kształt nosa,
  • poprawić owal twarzy,
  • pozbyć się “podwójnego podbródka”.

Działanie nici PDO

Działanie PDO opiera się na polidioksanonie. Jego zadaniem jest pobudzenie komórek skóry do syntezy nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – substancji niezbędnych do odmłodzenia skóry. Polidioksanon wzmacnia skórę, napina ją i nawilża, co prowadzi do promiennego wyglądu. Podanie nici PDO zaleca się osobom, które ukończyły 30 rok życia. Jest to okres, w którym naturalne procesy produkcji kolagenu rzeczywiście zanikły. Nie ma sensu stosować nici PDO we wcześniejszych latach.

Sam zabieg polega na znieczuleniu skóry i wprowadzeniu nici PDO za pomocą cienkich i sterylnych igieł. Wszystko przebiega bezboleśnie, a efekty są natychmiast widoczne. Utrzymują się od kilku do kilkunastu miesięcy. Ostateczny czas jest kwestią indywidualną.

Nowocześnie i skutecznie – koniec z tradycyjnymi metodami

Nic dziwnego, że coraz więcej kobiet i mężczyzn decyduje się na zabiegi przy użyciu nici liftingujących PDO. Efekty, które można uzyskać bez działań chirurgicznych jeszcze niedawno były tylko marzeniem. Dziś są w zasięgu pacjentów, którzy wybierają pomoc profesjonalnych kosmetologów. Zaopatrując swój gabinet w nici PDO, dostarczysz pacjentom tego, czego potrzebują współcześnie – poprawy estetyki ciała metodami najbardziej dyskretnymi, bezbolesnymi i nie pozostawiającymi śladów.

Przygotowanie do zabiegu

Tak jak każdy zabieg medyczny, tak również podanie nici PDO wiąże się z przygotowaniem i przestrzeganiem reguł. Pacjentom zaleca się unikanie słońca, ograniczenie suplementacji diety i wysiłku fizycznego. W niektórych przypadkach konieczna jest też rezygnacja z kosmetyków. W naszej hurtowni udostępniamy nici PDO ze szczegółowymi opisami produktów. Znajdziesz w nich konkretne zalecenia i informacje, które trzeba przekazać pacjentom. Poza przygotowaniami do zabiegu, konieczne jest też wprowadzenie zmian w codzienności na czas kilku dni lub tygodni po zabiegu.

Dodaj komentarz