Folia stretch – jak pakować z jej pomocą?

Folia stretch – jak pakować z jej pomocą?

stretch

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, na pewno często masz kontakt z przesyłkami. Gdy pojawiają się paczki, równie często wykorzystywana jest popularna folia stretch, która pozwala na efektywne i wydajne zabezpieczenie zawartości.

Zastanawiasz się nad tym, jak ją wykorzystać i jak pracować z jej pomocą? Chcesz maksymalnie zaoszczędzić podczas zakupu, by minimalizować koszty wysyłki? Jako doświadczeni specjaliści, którzy mają wiedzę i umiejętności związane z branżą transportową oraz wykorzystywanymi narzędziami, akcesoriami i asortymentem, przygotowaliśmy krótki materiał, w którym każdy znajdzie odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości. Zdaj się na specjalistów, przestań przepłacać i zacznij wykorzystywać 100-procentowy potencjał dostępnych możliwości. Przekonaj się, że masz do dyspozycji wiele wspaniałych rozwiązań.

Czarna, biała, czy maszynowa – którą wybrać?

W sklepach do dyspozycji masz zazwyczaj wiele naprawdę interesujących opcji. Możesz więc skorzystać z oferty folii stretch białej lub czarnej. Większość renomowanych dystrybutorów posiada także folie maszynowe, które można wykorzystywać, gdy posiadasz w swojej firmie specjalne urządzenia pakujące. Nie trzeba chyba zatem tłumaczyć, dlatego warto inwestować w stretch maszynowy, gdy posiadasz opcję automatyzacji czynności pakowania.

Lepiej wybrać folię białą, czy czarną? Jest to pytanie, na które wiele osób i przedsiębiorców szuka odpowiedzi. Biała zazwyczaj jest tańsza, lecz przepuszcza ona wszystkie loga i treści znajdujące się na opakowaniu. Czarna natomiast świetnie maskuje zawartość pudła, co może okazać się niezbędne przy wartościowych przesyłkach, np. sprzętu elektronicznego.

Jak kupować i gdzie?

Czy warto kupować droższy stretch? Należy sprawdzić, jakiej jest on jakości. Może okazać się, że folia będzie mało wytrzymała i nie będzie charakteryzować się wystarczającą wytrzymałością na uszkodzenia, co zmusi Cię do zakupu innej. Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia z takimi produktami, nie warto ryzykować i kupować zapasu. Najlepiej zrobisz, jeśli kupisz kilka rolek różnych marek lub nawet od różnych dystrybutorów i po prostu na końcu porównasz stosunek jakości, do ilości i ceny. Podjęcie decyzji w ten sposób będzie o wiele prostsze i szybsze.

Gdy już upewnisz się, że dany produkt jest dla Ciebie satysfakcjonujący, należy przejść do kwestii zakupu hurtowej ilości. Sprawdź, które sklepy posiadają określony stretch i skontaktuj się z nimi w związku z tym, co mogą Ci zaoferować. Na podstawie otrzymanych ofert podejmij najbardziej opłacalną decyzję dla Twojej firmy.

Dodaj komentarz