Dekoracje i dodatki, które uświetnią każdy wieczór panieński

Dekoracje i dodatki, które uświetnią każdy wieczór panieński

gadżety na wieczór panieński

Na co najmniej tydzień przed ślubem odbywa się zazwyczaj wieczór panieński, podczas którego przyszła Panna Młoda oraz jej bliskie przyjaciółki oddają się nieskrępowanej zabawie. Organizacja tego wydarzenia nie jest jednak łatwym zadaniem. Wymaga bowiem rezerwacji odpowiedniego miejsca, zadbania o smaczne menu oraz wyboru stosownych strojów. Istotną rolę w przygotowaniach odgrywa również załatwienie takich elementów, jak rozmaite pomysłowe gadżety na wieczór panieński. Nieco więcej na ich temat w dalszej części artykułu.

Bez balonów ani rusz

Podstawowymi akcesoriami przeznaczonymi na omawianą imprezę są efektowne, wypełnione helem balony foliowe z nadrukowanymi grafikami oraz balony lateksowe z napisami, które wspaniale prezentują się nad stołem. Obecnie dużą popularnością cieszą się zwłaszcza modele w kształcie pierścionków zaręczynowych i serduszek, utrzymane w pudrowo-różowej, złotej i srebrnej kolorystyce. Godne polecenia są również kolorowe banery z romantycznymi, humorystycznymi lub rubasznymi sentencjami. Pozostałe wartościowe gadżety na wieczór panieński z tej kategorii to m.in.:

  •  serwetki z motywami florystycznymi,
  • kwiatowe girlandy,
  • sporej wielkości plakaty oprawione w ramki,
  • ozdobne wazony,
  • stylowe lampiony,
  • kule z cukierkowym konfetti w środku,
  • wielokolorowe słomki do drinków,
  • kubeczki oraz talerzyki wykonane z ekologicznych materiałów i fantazyjnie ozdobione.

Nietypowe rekwizyty

Oprócz stricte dekoracyjnych gadżetów na wieczór panieński, w trakcie tego wydarzenia nie powinno też zabraknąć różnorodnych niebanalnych dodatków, które w znacznym stopniu podniosą frajdę z zabawy. Obowiązkowymi elementami są szarfy i przypinki z wyrazistym napisem “Wieczór Panieński” (najlepiej zaprojektowane w burleskowym stylu), duże pierścionki pełniące funkcję kieliszków na alkohol oraz maski na twarz z wizerunkami komiksowych bohaterów, postaci z bajek albo zwierzaków. Innymi stosunkowo popularnymi gadżetami na wieczór panieński są specjalne różki przeznaczone do przymocowania na głowie, wielkie okulary, mini cylindry, opaski z kokardami, welony, wianki z żywymi kwiatami, gwizdki, sztuczne wąsy, dmuchane lalki męskie i pomysłowe fotoramki pozwalające na robienie zdjęć w wyjątkowo atrakcyjnej oprawie. Na uwagę zasługują ponadto tymczasowe tatuaże, których wybór jest ograniczony wyłącznie przez naszą wyobraźnię i kreatywność. Dodajmy, że wszystkie wymienione powyżej gadżety na wieczór panieński można bez żadnego problemu kupić w licznych sklepach internetowych.

Dodaj komentarz