Optyczne powiększanie biustu w stroju kąpielowym

Optyczne powiększanie biustu w stroju kąpielowym

Kostium kąpielowy to coś, co odsłania sporo ciała. Niektóre kobiety korzystają z chust czy sukienek, aby zakryć na plaży to, co odsłonił kostium. Okazuje się, że strój kąpielowy może całkiem efektywnie poprawić wygląd sylwetki.

Warunkiem osiągnięcia takiego rezultatu jest odpowiednio dobór fasonu i koloru.
Piersi to część ciała, którą jedne kobiety chcą eksponować, zaś inne ukryć. Na plażach możemy zaobserwować panie, które noszą biustonosze w kształcie trójkątów, co optycznie spłaszcza ich niewielki piersi.

W efekcie otrzymują efekt odwrotny od tego, jaki chciałyby osiągnąć. Jakich błędów nie popełniać, aby biust na plaży prezentował się znakomicie? Jak optycznie powiększyć piersi ukryte jedynie pod strojem kąpielowym?
Przede wszystkim warto zainteresować się strojami kąpielowymi posiadającymi wkładki push up. Dzięki ich obecności biust zostanie uniesiony do góry i zyska dodatkową objętość. Znajdują się dzisiaj nie tylko w biustonoszach.

Wykorzystuje się je w kostiumach jednoczęściowych czy tankini z koszulkami. Dzięki temu strój powiększa optycznie piersi, a także ukrywa brzuszek, poprawia wygląd wcięcia w talii czy pomaga zamaskować boczki.

Biustonosze typu push up, które zakładamy na plażę, mogą optycznie powiększyć biust. Dodatkowo warto zastosować wiązanie na szyi oraz przykuwające uwagę wzory. Stawiamy na odważne kolory i bardzo duże nadruki. Zaleca się też wybieranie biustonoszy z obfitymi falbankami, które wzmacniają efekt push up, dzięki czemu piersi wydają się jeszcze większe. A oto kilka propozycji strojów kąpielowych z wkładkami push up:

Dodaj komentarz