Biżuteria dla miłośników zwierząt – pomysł na udany prezent 

Szukasz prezentu dla miłośnika kotów lub psów? A może sama nią jesteś? W każdym przypadku świetnym pomysłem jest biżuteria dla miłośników zwierząt. Czyli jaka dokładnie? Firma CatPaw stawia na delikatne łapki, zarówno kotów, jak i psów. Co ją wyróżnia na tle innych dodatków? Zobacz, dlaczego warto postawić na biżuterię dla miłośników zwierząt.

Biżuteria dla miłośników zwierząt – wesprzyj bezdomne zwierzęta

Kupując biżuterię od CatPaw, nie tylko zyskujesz uroczy dodatek, ale także realnie wspierasz bezdomne zwierzęta. W jaki sposób? Połowa zysków ze sprzedaży biżuterii z motywem zwierzęcym zostaje przeznaczona na schroniska dla zwierząt. Zyskują one wsparcie w walce o lepsze jutro dla naszych czworonożnych przyjaciół. Bezdomne koty i psy zyskują dach nad głową, jedzenie i możliwość leczenia u weterynarza. Taka biżuteria jest więc inwestycją w pomoc zwierzakom. 

Pierścionek łapka kota to świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika zwierząt. Wręczając upominek, możesz dodać także karteczkę, że osoba obdarowana przyczyniła się do polepszenia stanu życia bezdomnych zwierzaków. To dodatkowy atut. Co więcej, pierścionki i kolczyki z motywem kocich i psich łapek są wyjątkowo estetyczne. Biżuteria wykonana jest ze srebra i nadaje każdej stylizacji charakteru. Kolczyki kocie łapki możemy na przykład połączyć z elegancką sukienką, ale także ze strojem codziennym, takim jak jeansy i T-shirt. 

Dlaczego warto kupić biżuterię dla miłośników zwierząt? 

Jak już wiemy, główną zaletą tej biżuterii jest fakt, że za jej pomocą możemy wesprzeć bezdomne zwierzęta. Jednak taki pierścionek lub kolczyki są także uroczym dodatkiem. Srebro pasuje niemal do każdej stylizacji. Co więcej, biżuteria wykonana jest z próby 925. Dzięki temu nie uczula i jest odpowiednia także dla alergików. Przekłada się to także, na trwałość biżuterii. Pamiętaj jednak, że jeśli dodatkowo chcesz przedłużyć jej żywotność, to warto zdejmować biżuterię do kąpieli. 

Kolczyki kocie łapki są idealnym dodatkiem na każdą okazję. Tak samo pierścionek z motywem zwierzęcym. Łapki wygrawerowane na biżuterii są dosyć uniwersalne. Jest więc to dobry prezent zarówno dla miłośnika psów, jak i kotów. Co więcej, za takim motywem kryje się pewna symbolika. Koty łączone są z elegancją i łagodnością, ale także niezależnością. Mimo że są z ludźmi już od tysięcy lat, to nigdy nie dały się do końca podporządkować. Taką biżuterią możemy więc podkreślić także swoje cechy charakteru. 

Dodaj komentarz