Makijaż ślubny – najnowsze trendy

W salonach sukien ślubnych pojawiają się nowe modele, a na wystawie zauważamy nowe komplety biżuterii, które stworzono z myślą o pannie młodej. Moda zmienia się także w branży ślubnej, pojawiają się nowe możliwości. Niegdyś nikt nie wyobrażał sobie czerwonych butów czy zielonego pasa przepasanego przez talię panny młodej. Nieskazitelnie białe suknie i tradycyjne fryzury zostają zastąpione innowacyjnymi propozycjami.

Wielkie Zmiany

Zmiany i nowe trendy nie omijają też tego ważnego elementu, jakim jest makijaż ślubny. Dla tradycjonalistów związany jest on z jasnym cieniem do powiek i delikatnym podkreśleniem ust. Obecnie jednak panny młode decydują się na coraz odważniejsze kolory, których zestaw dyktują coroczne Trandy. Aktualne propozycje znajdziemy na stronach internetowych oraz w katalogach poświęconych tematyce przygotowań do ślubu.

Smokey eye na ślub?

Mimo, że dla niektórych osób jest to niewyobrażalne, w roku ubiegłym sporo panien młodych podążyło do ołtarza z ciemnym okiem w stylu smokey eye oraz z delikatnie zaznaczonymi ustami w kolorze bladego różu. Akcentowanie jednego elementu twarzy jest zalecane przez ekspertów. jeśli chcemy podkreślić oczy, usta powinny być jedynie delikatnie muśnięte pomadką lub błyszczykiem. Stosowanie ciemnych kresek na powiekach oraz wyraźne kolory cieni to dzisiejsze trendy, o których niegdyś można było jedynie pomyśleć.

Trochę koloru

Makijaż panny młodej musiał być delikatny i niemal niewidoczny. Dziś dziewczyny, które na co dzień malują się mocno i wyraźnie, nie muszą rezygnować ze swojego stylu w myśl tradycji. Trendy idą w parze z oczekiwaniami kobiet, które w dniu ślubu chcą wyglądać po prostu pięknie. Specjaliści każdego roku informują o propozycjach, jakie obowiązują w makijażu ślubnym w danym sezonie. Nie brakuje tutaj chociażby czerwonej szminki, zielonych cieni do powiek oraz intensywnej czerni kresek na powiekach. Stosowanie żywych kolorów oraz niestandardowych połączeń to nie tylko dodatki do sukni czy barwne szpilki, ale także odpowiednio dobrany do tego odważny makijaż.

Dodaj komentarz