Ciekawe pomysły na udaną randkę w domu

Ciekawe pomysły na udaną randkę w domu

Szukasz pomysłu na randkę w domu? Jeśli tak, to właśnie przychodzimy z pomocą. Randki w domu wcale nie muszą być nudne. To świetna okazja do spędzenia miło czasu i poznaniu się jeszcze lepiej. Zawsze możecie wypróbować coś nowego, co chcieliście od dawna zrobić. Chociaż nie ukrywamy, randkowe klasyki także się pojawią. Zobacz jak spędzić randkę w domu. 

Wspólne gotowanie 

Lubicie smacznie zjeść? A może do tego gotować? Połączcie te dwie rzeczy i zorganizujcie wspólne gotowanie. Znajdźcie przepis, który będzie odpowiadał Waszym umiejętnościom, zaopatrzcie się w składniki i zacznijcie gotować. Albo poszukajcie filmiku i gotujcie razem z kucharzem. Gotowanie możecie urozmaicić dobrym winem i ulubioną muzyką. Żeby uzyskać romantyczną atmosferę udekorujcie kuchnię świeczkami. Szkoda też nie uwiecznić takiej randki. Nie zapomnijcie zrobić sobie zdjęcie, możecie wykorzystać do tego polaroida. To świetna pamiątka, którą możecie potem powiesić na ścianie. 

Kino domowe 

Niezawodnym sposobem na udaną randkę jest zorganizowanie kina domowego. Zwłaszcza jeśli jesteście fanami dobrego kina. Ten pomysł możecie połączyć ze wspólnym gotowaniem. Najpierw kolacja, a na deser film. Nie zapomnijcie przygotować kinowych przekąsek. Zróbcie tradycyjny popcorn lub bardziej romantycznie – truskawki w czekoladzie. Nie zapomnijcie także o napojach. Polecamy przygotowanie domowej lemoniady albo wina z mrożonymi owocami. 

Wieczór gier 

Wieczór gier możecie urządzić w dwóch wydaniach. W wersji planszowej lub gier wideo. Możecie wybrać gry planszowe dla par. To świetna okazja żeby się lepiej poznać i przy okazji pośmiać. Możecie także układać puzzle. W tle puśćcie ulubiona muzykę i romantyczna randka gotowa. 

Za to dla fanów gier wideo ciekawym pomysłem na randkę może być maraton gier PlayStation Plus. Wybierzcie grę, w której będziecie grać zespołowo lub przeciwko sobie, jeśli obydwoje lubicie nutę rywalizacji. Wcześniej przygotujcie przekąski i coś do picia, np. domową lemoniadę. Życzymy udanej randki!

Wino i malowanie 

A może należycie do grona artystycznych par? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi tak, to ciekawym pomysłem na randkę może być wspólne malowanie, zakrapiane dobrym winem. Przygotujcie dwa płótna lub duże arkusze papieru, pędzle i farby. Możecie wspólnie namalować obraz, który ozdobi Wasze mieszkanie. Lub przygotujcie martwą naturę i niech każdy z Was namaluje własną interpretację. Trzeci pomysł – namalujcie siebie nawzajem. Następnie wymieńcie się obrazami. Tym sposobem oboje zyskać pamiątkę po udanej randce. 

Dodaj komentarz