Profesjonalna usługa wywozu śmieci z firmą Redskip

Podczas remontu gromadzimy wiele odpadów, z którymi bardzo często nie wiemy co zrobić. Często ilość nas przerasta, dlatego samodzielne zawożenie śmieci do odpowiedniego punktu jest wręcz niemożliwe. Co więcej, warto pamiętać, że tradycyjne kosze przeznaczone do segregacji nie są przystosowane do tego typu odpadów. Najlepszym rozwiązaniem podczas remontu, budowy czy generalnych porządków, może okazać się kontener z firmy Redskip. Przekonaj się sam!

W jakim województwie działa firma Redskip?

Zdecydowana większość firm ma siedzibę w stolicy danego województwa i na jego terenie pełni swoje usługi. Z tej przyczyny, mieszkańcy dalej położonych miast nie mają możliwości z nich skorzystać. Redskip wychodzi temu naprzeciw. Firma ta działa na terenie siedmiu województw! Co więcej planuje powiększyć tę liczbę. Aktualnie, mieszkańcy takich województw jak:

  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • mazowieckie
  • śląskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • pomorskie

mogą sprawdzić ofertę i dowiedzieć się czy ich miasto załapię się na profesjonalną usługę.

Jakie przykładowe usługi możemy spotkać?

Oczywiście zakres usług, najprawdopodobniej będzie się różnić w zależności od firmy, na którą się zdecydujemy. Zakres usług najczęściej dostępny jest na stronie internetowej usługodawcy bądź pod podanym numerem telefonu. Do najczęściej spotykanych ofert, możemy zaliczyć:

  1. Szybki załadunek. Zazwyczaj na załadowanie kontenera mamy ok. 30 – 45 minut. Pracownik przyjeżdża na wyznaczone miejsce i czeka, aż kontener będzie pełny. To świetne rozwiązanie dla osób, które mieszkają w trudno dostępnym miejscu, w którym postawienie kontenera Redskip na dłużej, byłoby niemożliwe.
  2. Usługa jednodniowa, czyli kontener podstawiony rano, a następnie odebrany po południu.
  3. Wynajem długoterminowy, czyli wypożyczenie kontenera na dłuższy okres. Co to oznacza? Oferta ta z pewnością będzie się różnić, w zależności od tego jaką firmę wybierzemy. Przykładowo może to być kilka dni lub nawet kilka tygodni.

Czego nie mogę wrzucać do kontenerów firmy Redskip?

Kontenery są przeznaczone do poszczególnych odpadów. Umawiając się z daną firmą, zazwyczaj podajemy konkretny rodzaj odpadów, który planujemy wyrzucić. Istnieją jednak śmieci, których nie należy wyrzucać do kontenerów. Będą to między innymi: lodówki, zamrażarki, akumulatory, odpady medyczne, opony samochodowe, a także odpady komunalne, czyli śmieci, które najczęściej zbieramy w domu.

Podsumowując, zamawianie usługi wywozu śmieci, to nie tylko łatwe pozbycie się odpadów. Przede wszystkim to działanie w trosce o środowisko, gdyż śmieci w kontenerach są odpowiednio zabezpieczone, a następnie zutylizowane.

Dodaj komentarz