Zamiast idealnej firguy – odpowiednie ubrania

Zamiast idealnej firguy – odpowiednie ubrania

Przyczyną drastycznej zmiany wagi są różne powodujące stres komplikacje w sferze prywatnej, oczekiwanie na przyjście na świat dziecka, rzadziej problem zdrowotny. Czas skończyć z udawaniem, że bez względu na obecność dziesięciu zbędnych kilogramów ciągle świetnie prezentujemy się w najmniejszym rozmiarze, pora pójść po nowe ubrania. Dla każdej pani przychodzi czas, kiedy waga z liceum na wieczność odchodzi w niepamięć, w każdym przypadku obniżając samoocenę.

Współczesna moda promuje luźne bluzki odcinane pod biustem i to one powinny być bazą odzieży kobiety z nadwagą. Udawanie, że znajdujące się w szafie swetry damskie zbiegły się podczas prania, niczemu nie służy. Szczęśliwie się składa, że atrakcyjne ubrania damskie wytwarza się teraz we wszystkich rozmiarach. Wygodne w noszeniu i równocześnie ładne są damskie swetry, ukrywające brzuszek i niepotrzebne centymetry na pupie. Osoby z nadwagą powinny zdawać sobie sprawę, że bluzki damskie opinające ciało są w spisie rzeczy zakazanych. Zapinane bluzeczki sprawiają wrażenie profesjonalizmu kobiety w sytuacji kiedy nie opinają ciała, jednak równocześnie nie są zbyt luźne. Aby nie nabawić się kompleksów, należy dopasowywać odzienie do posiadanej sylwetki.

Zbędne kilogramy jeśli tylko odpowiednio je odziejemy sprawiają, że czujemy się kobiece. Pewien odsetek pań po wydaniu na świat potomka powraca do figury sprzed ciąży, ale większość z nich zyskuje na stałe nowy rozmiar. Nie należy mieć w garderobie za małych ubrań, gdyż zdaje nam się, iż mamy masę ciuchów, a to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Zamiast udawać, że nadal mamy figurę osiemnastki, warto kupić kolejne sukienki damskie, spodnie i bluzki z dzianiny.

Kiedy wciąż mamy nadzieję na to, że stara waga wróci, zapakowane kreacje taszczymy do schowka albo na strych. Niepotrzebne ubrania można oddać przyjaciółkom, wstawić w komisie ewentualnie wrzucić do specjalnego kontenera. W momencie gdy pogodzimy się z naszym nowym wyglądem, kompletowanie szafy od podstaw może być naprawdę świetną zabawą. By rewelacyjnie się prezentować, kobieta powinna dostrzec i przyjąć ze spokojem zmiany związane z figurą.

Dodaj komentarz