Twoja wymarzona suknia ślubna

Twoja wymarzona suknia ślubna

Twoja wymarzona suknia ślubna

Koronkowa, w kwiatki, z trenem, zwiewna, dopasowana, skromna czy wypełniona ornamentami? W stylu boho lub klasycznym? Tradycyjna, a może awangardowa? Która z nas nie zadawała sobie tego pytania, pojawiającego się w wyobraźni już małych dziewczynek, rozmyślających o tym wyjątkowym dniu, w którym przywdzieją białą suknię i rozpoczną nowy etap swego życia.

Wymarzona kreacja

Jaka powinna być Twoja suknia ślubna? Przede wszystkim – wyjątkowa. Pannę młodą i jej suknię powinna łączyć osobliwa relacja, przypominająca porozumienie dusz. Proces poszukiwania właściwej kreacji to mechanizm nierzadko wymagający cierpliwości, jednak zawsze zwieńczony tym czymś, niewytłumaczalnym uczuciem, którego doświadcza się w momencie znalezienia tej jedynej sukni ślubnej.

Wymarzona kreacja to taka, w której czujesz się swobodnie, bo pasuje do Twojej osobowości i jest jej wizualnym przedłużeniem. Nieistotne są aktualne trendy panujące na wybiegach czy aż nazbyt życzliwe uwagi ekspedientki w salonie – maniera romantyczna, vintage, boho czy nowoczesna – każda jest odpowiednia, jeżeli Ty czujesz się w niej dobrze. Nie bój się także modyfikować drobnych szczegółów czy wprowadzać nowych elementów, dzięki którym suknia stanie się jeszcze bardziej spersonalizowana, jeszcze bardziej podobna do Ciebie. Mikado, brocade, otoman, organza, koronka, szyfon, tiul – materiałów jest wiele, eksperymentuj! Warto także zwrócić uwagę na kolor, albowiem nie każdy rodzaj skóry pasuje do danego odcienia bieli. Na przykład ecru to ton odpowiedni dla cery o zróżnicowanym kolorycie, zaś pudrowy róż poleca się pannom młodym o jasnej karnacji. Przed podróżą po licznych salonach sukien ślubnych, można zweryfikować jaki krój będzie najładniej podkreślał Twoje kobiece kształty – i tak prostokątna sylwetka najlepiej będzie się prezentować w dopasowanym gorsecie z dekoltami w literę V, natomiast dla sylwetki okrągłej najkorzystniejsza będzie suknia z wysokim stanem i dekoltem w szpic.

Jaki jest więc finalny punkt do odhaczenia na liście spełniającej wymagania Twojej idealnej kreacja ślubnej? Naturalność – kiedy idziesz, suknia idzie z Tobą, gdy wirujesz w tańcu – suknia również wiruje, gdy odpoczywasz – suknia także się rozluźnia.

Jak zamienić marzenia w rzeczywistość

Poszukiwanie wymarzonej sukni ślubnej to złożony proces, na który składa się wiele formalnych szczegółów; detali, które często wymagają logicznego podejścia do tematu i naukowej wręcz kalkulacji. Mechanizm dopasowywania upragnionych materiałów, wzorów, krojów to wysublimowana podróż, która powinna zakończyć się baśniowym, dziecięcym wręcz podekscytowaniem, że to właśnie ta suknia jest Twoją wymarzoną.

Jeśli w Twojej głowie od wielu lat rysuje się projekt idealnej sukni ślubnej, aby zamienić marzenia w rzeczywistość powinnaś zacząć od znalezienia projektanta. Z jego pomocą zobrazujecie wyobrażenia i stworzycie wspólnie projekt Twojej sukni. Należy pamiętać o tym, że nie jest to proste zadanie. Dlatego też warto zacząć o tym myśleć na długo przed planowanym terminem ślubu. W oparciu o Twoje wskazówki, projektant stworzy, najpierw na papierze, tą idealną dla Ciebie kreację. Z pewnością nie omieszka dodać także czegoś od siebie. W końcu to artysta. Jednakże takie połączenie może skutkować jeszcze efektywniejszym pomysłem.

Następnie, będziesz uczestniczyć w każdym etapie prac. Musisz zatem przygotować się na więcej niż jedna przymiarkę. Twoja suknia ślubna powstaje od podstaw, dlatego też wymaga znacznie więcej wkładu. Jednakże efekt końcowy będzie oszałamiający. Nie tylko otrzymasz piękną suknię, która idealnie odzwierciedli marzenia. Twoja suknia będzie idealnie dopasowana do twojej osobowości, charakteru i stylu. Będzie dokładnie tym co gra w Twojej duszy. Jak by tego było mało, Twoja suknia będzie jak druga skóra. I oczywiście nie mamy na myśli koloru. Chcemy przeze to powiedzieć, że będzie idealnie pasowała do sylwetki i podkreślała jej atuty, a jednocześnie maskowała wszelkie niedoskonałości. Do tego nie będzie krępowała ruchów. Będzie wygodna i swobodnie będziesz się mogła oddać szampańskiej zabawie do białego rana. Doda Ci także pewności siebie, którą dostrzeże każdy z obecnych gości.

Dodaj komentarz