Sposób na udaną pierwszą randkę

Tylko przez szybkie przeglądanie stron internetowych, na pewno znajdziesz mnóstwo porad randkowych, takich jak co nosić, co jeść, gdzie iść, co należy mówić, a co nigdy nie należy pisać o swoim profilu online. Pomimo użytecznej natury wielu z tych informacji, każdy, kto był na udanej randce bez wątpienia powie ci, że te, które zaliczają się do najlepszych to te, w których czujesz się wystarczająco komfortowo, aby być prawdziwym sobą.

To powiedziawszy, są pewne rzeczy, do których z pewnością powinieneś dążyć, a niektóre rzeczy, których należy unikać na każdej pierwszej randce, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Oto 13 najważniejszych wskazówek, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Spóźnianie się nie jest sexy

Błędem jest przekonanie, że spóźniając się na randkę będziesz postrzegany jako pożądany, tajemniczy lub fajny. To nie jest pociągające. Po prostu wydajesz się niewiarygodny i nieuważny. Spóźnienie na pierwszą randkę sugeruje, że masz słabe umiejętności zarządzania czasem lub co gorsza, że nie uważasz, że twoja randka jest wystarczająco ważna, aby podjąć jakikolwiek wysiłek. Gdyby Twoja randka kazała Ci czekać, jak byś się czuł? Poświęć dużo czasu na przygotowanie się i pojaw się w wyznaczonym terminie, aby zwiększyć swoje szanse na udaną randkę.

Wybierz wygodne i pełne szacunku ubranie

Unikaj złych wyborów odzieżowych na pierwszej randce. Kobiety powinny unikać zbyt krótkich sukienek i spódnic, obcasów, które są zbyt wysokie, aby chodzić w nich naturalnie oraz obcisłych ubrań, które trzeba ciągle dopasowywać. Te rodzaje odzieży mogą wysyłać złe wiadomości, a wszystko, co wymaga ciągłej regulacji lub uwagi, pozostawi uczucie niepewności i niepokoju przez cały dzień. Dla mężczyzn nie ma potrzeby zbyt formalnego ubioru, ale pojawienie się w japonkach i kamizelce to również zły pomysł. Jeśli twoja randka wygląda najlepiej, będziesz czuł się nieswojo, a co więcej, pokażesz jej, że ta randka nie była dla ciebie tak ważna jak dla niej. Wybierz coś, w czym czujesz się dobrze i coś, co wiesz, że sprawia, że wyglądasz ładnie, a jednocześnie jest wygodne i skromne.

Zostaw przeszłe związki

Wiele osób lubi umawiać się ponownie na randki, zaraz po zakończeniu związku. W rzeczywistości jest mało prawdopodobne, aby byli gotowi na nowego partnera, a po prostu starają się usunąć ból pustki, której doświadczają. Ważne jest, aby pamiętać, że znalezienie nowego partnera nie uleczy tego bólu szybciej, a proces ten może nawet wywołać odwrotny skutek, prowadząc do większego bólu serca. Prawdopodobnie skończy się to porównywaniem swojego byłego z nowym partnerem, co sprawi, że bardziej niż kiedykolwiek będziesz żałować, że nadal jesteś ze swoim byłym, lub uniemożliwi ci poznanie nowego partnera jako osoby, którą naprawdę jest. Nigdy nie pozwól, aby Twoje wrażenie lub ocena Twojej randki została przesłonięta przez nierozwiązane emocje związane z Twoim byłym partnerem.

Nie bądź płytki

To częsty błąd – próbować zaimponować randce nieustannym gadaniem o byłym partnerze lub historii randek, chwaleniem się ilością czasu spędzonego na siłowni, a nawet przechwalaniem się tym, jak wiele osób komentuje, że jesteś podobna do kogoś sławnego. Nie tylko te taktyki zawodzą, ale sprawiają, że wydajesz się niedojrzały i zapatrzony w siebie. Możliwe, że możesz nawet zastraszyć swoją randkę, wysyłając wiadomość, że cechy fizyczne znaczą dla Ciebie więcej niż inne czynniki. Podnieś więc poprzeczkę i zachowuj się jak dorosły. Jeśli chcesz porozmawiać o ostatnich osiągnięciach, pokaż pokorę i nie przechwalaj się. Jest o wiele bardziej prawdopodobne, że zaimponujesz randce w ten sposób, niż przechwalając się liczbą osób, które chcą Cię zaprosić na randkę.

Dodaj komentarz