Ręczniki reklamowe – profesjonalne gadżety dla Twojej marki

Ręczniki reklamowe – profesjonalne gadżety dla Twojej marki

Chociaż nie należą do standardowych gadżetów reklamowych, to jednak cieszą się dużą popularnością wśród niektórych branż. Ręczniki reklamowe, bo o nich mowa, to czasami niezbędne wyposażenie. Co warto wiedzieć o ręcznikach reklamowych?

Ręczniki reklamowe – profesjonalne gadżety dla Twojej marki

Wśród oryginalnych gadżetów reklamowych istotne miejsce zajmują ręczniki reklamowe. Chociaż częściej inwestujemy w odzież reklamową czy różne niewielkie przedmioty, takie jak breloczki, długopisy pendrive’y reklamowe, to ręczniki reklamowe są mile widziane wśród klientów. Oprócz tego bywają niezbędnymi elementami wyposażenia różnorodnych firm. Aby uzyskać oryginalny wygląd, wystarczy wykonać estetyczny haft z logiem firmy lub wybranym napisem. Wtedy ręczniki reklamowe prezentują się również wyjątkowo elegancko. W przypadku jakich firm takie gadżety sprawdzą się najlepiej?

Gdzie sprawdzą się ręczniki reklamowe? 

W jakich miejscach najlepiej sprawdzą się ręczniki? Oczywiście w takich, w których klient może mieć kontakt z wodą. Zadowolone będą z nich wszelkie firmy z branży hotelarskiej, restauracje oraz salony fryzjerskie czy kosmetyczne. W takich miejscach warto zadbać o to, by klient mógł skorzystać z czystych ręczników w toalecie, na terenie basenu, w saunie czy podczas zabiegu kosmetycznego. Logo w postaci haftu sprawi, że odwiedzające dane miejsce osoby będą odbierały je bardziej pozytywnie oraz jako profesjonalną markę. Ręczniki reklamowe to także doskonały gadżet reklamowy, który możemy wręczyć klientom lub naszym kontrahentom. Możliwości ich wykorzystania jest więc dosyć dużo.

Ręczniki reklamowe – rodzaje 

Ręczniki reklamowe dostępne są w wielu różnych kolorach i rodzajach. Wyłącznie od nas zależy, na jaki model się zdecydujemy. Do dyspozycji mamy oczywiście zwykłe ręczniki bawełniane, które doskonale wchłaniają wodę i są klasycznym wyborem hoteli i pensjonatów. Przydatne są bez wątpienia także ręczniki plażowe w większym rozmiarze, co doskonale sprawdza się podczas pobytu na plaży. Oprócz tego możemy również skorzystać z bardziej niecodziennych opcji. 

Do takich z pewnością należą oryginalne ręczniki sportowe sprzedawane w zestawie z butelką. Niezwykłą cechą takiego produktu jest fakt, że ręcznik reklamowy sportowy po zamoczeniu jest chłodny przez kilka godzin. To świetna metoda na ochłodę w upalne dni. Siłownie oraz fitness kluby z pewnością zainteresują się ręcznikami sportowymi oraz ręcznikami do fitnessu. Rewelacyjnie sprawdzają się one bowiem w przypadku osób uprawiających różnorodne sporty, więc będą idealnym gadżetem reklamowym dla nowych klientów.

Dodaj komentarz