Producent krzeseł ISO

Producent krzeseł ISO

Krzesła ISO swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim uniwersalności. Wielu producentów ma je w swojej ofercie, dlatego zawsze, w każdym momencie można dokupić ten sam model krzeseł, który już posiadamy.

Producenci krzeseł ISO

Krzesła ISO są bardzo popularne i znajdziemy je w ofercie takich producentów jak Nowy Styl, MDD, Mextra i wielu innych. Jest to duża zaleta krzeseł ISO, ponieważ nawet gdy jedna firma kończy działalność na rynku, to zawsze można zakupić taki sam model krzesła lub bardzo podobny z oferty innego producenta. Producenci posiadają oczywiście szeroką ofertę, która jest również zróżnicowana pod względem cenowym. Znajdziemy wiele modeli klasycznych – czarnych i szarych, które w połączeniu z plastikowym wykonaniem dadzą nam nieco niższą cenę.

Dla osób bardziej wymagających są krzesła ISO tapicerowane tradycyjnie lub eko-skórą, wykończone sklejką bukową, specjalną siateczką lub chromowanymi elementami. Stelaż takich krzeseł również może być metalowy lub chromowany. Różnorodna również jest kolorystyka. Wielu producentów krzeseł ISO oprócz klasycznych, ciemnych kolorów, stawia także na produkty niebieskie, czerwone, zielone, białe, a nawet żółte. Kolor tapicerki u wielu producentów można wybrać, dzięki czemu ich zastosowanie może być jeszcze szersze – oprócz standardowych poczekalni, czy wykorzystania krzeseł ISO jako krzesła konferencyjne, możemy je umieścić w innych miejscach – przedszkolach, na aulach, salach wykładowych itp.

Zalety krzeseł ISO

Oprócz uniwersalności, dostępności produktów wielu producentów na rynku i szerokiej ofercie kolorystycznej i materiałowej, krzesła ISO mają również wiele innych atutów. Przede wszystkim uniwersalny stelaż pomaga w składowaniu krzeseł jednego na drugim, czyli tak zwanym sztaplowaniu. Można je przechowywać w magazynie, nie tracąc zbyt wiele cennego miejsca. Dzięki możliwości piętrowego składowania również ich transport jest łatwiejszy. Możemy także skorzystać ze specjalistycznych wózków do krzeseł ISO, co jeszcze bardziej ułatwi nam pracę.

Bardzo ważną zaletą krzeseł ISO jest dostępność w ofercie wielu producentów szerokiej ilości akcesoriów. Oprócz już wyżej wspomnianych wózków do transportu krzeseł ISO spotkamy również sztywne łączniki krzeseł ISO, dzięki którym możemy z nich tworzyć rzędy krzeseł bez możliwości łatwego ich rozdzielenia przez nieuprawnione osoby. Jest to kluczowe w miejscach, gdzie powierzchnia jest ograniczona i nie chcemy, by klienci rozstawiali krzesła po swojemu. Często jest to również stosowane w poczekalniach, by klienci po prostu nie przenosili krzeseł do innych pomieszczeń.

Krzesła ISO mogą posiadać również akcesoryjny stolik rozkładany, który jest mocowany do stelaża i świetnie taki zestaw sprawdza się we wszelkiego rodzaju aulach czy audytoriach na uczelniach wyższych. Dzięki zamontowanemu pulpitowi bez utraty miejsca na ławki studenci mogą bezproblemowo notować na kartce lub położyć notebooka. Bardzo ważny jest fakt, że tego typu akcesoria możemy bardzo często dołączyć w każdej chwili, jak i je bezproblemowo zdemontować, dzięki czemu krzeslaISO.pl wielu producentów mogą służyć nam w sposób bardzo uniwersalny.

Dodaj komentarz