Pomysły na skuteczne i funkcjonalne gadżety reklamowe – 3 propozycje

Rozdawanie gadżetów reklamowych to jeden ze starszych, ale dalej skutecznych sposobów na zwiększenie rozpoznawalności swojej marki na rynku. Taki sposób na zwiększanie świadomości o istnieniu danej firmy w głowach konsumentów może przynieść wiele korzyści i co ważne – nie należy do najdroższych. Inwestycja w ciekawe oraz funkcjonalne gadżety reklamowe bardzo szybko może Ci się zwrócić, chociażby w postaci większej liczby klientów. Zanim jednak kupisz gadżety reklamowe, zobacz, które z nich zasługują na największą uwagę.

Długopisy

Długopisy z logiem firmy to jeden z najpopularniejszych pomysłów na gadżet reklamowy. Mogłoby się więc wydawać, że jest już zbyt oklepany i nie warto, jest go kupować. Wcale tak jednak nie jest, ponieważ długopis to rzecz, z której korzysta praktycznie każdy z nas i zawsze warto jest, mieć go pod ręką. Osoby, które będą korzystać z długopisu, na którym jest logo Twojej firmy, będą świadome o jej istnieniu i jest duża szanse, że w razie potrzeby skorzystają właśnie z Twoich produktów i usług.

Gadżety reklamowe Warszawa, w formie długopisów mają atrakcyjną cenę, więc możesz pozwolić sobie na to, żeby sporo ich kupić. Taką rzecz możesz rozdawać np. podczas branżowych targów i jako gratis do zamówienia w sklepie internetowym, jeśli taki prowadzisz. Podarowanie komuś takiej drobnej rzeczy jest dobrym pretekstem do rozpoczęcia rozmowy o ofercie firmy. W taki sposób będziesz budować bliską relację z klientami i kontrahentami, którzy później chętnie do Ciebie wrócą.

Kalendarze

Kalendarze na ścianę lub w formie książki, to rzecz, która przyda się Twoim pracownikom i kontrahentom. Wystarczy, że na okładce znajdzie się logo Twojej firmy, slogan lub też ciekawa grafika stworzona specjalnie dla Twojej firmy. Jest to gadżet trochę droższy niż długopisy, dlatego możesz zainwestować w mniejszą ilość i wręczać go osobom na relacji, z którymi zależy Ci najbardziej. Osoba, która będzie miała kalendarz z logiem Twojej firmy, podobnie jak w przypadku długopisu cały czas będzie miała styczność z Twoją marką.

Kubki

Kubek to kolejny popularny gadżet reklamowy, który może zrobić bardzo dużo dla Twojego biznesu. Mogą się na nim znaleźć ciekawe wzory, aby wyróżniał się na tle innych. Kupując gadżety reklamowe postaw przede wszystkim na wysoką jakość. Dzięki temu Twoja firma będzie kojarzona z tym, że zależy jej na zadowoleniu klienta, a w jej ofercie można znaleźć produkty lub też usługi na wysokim poziomie. Warto więc pamiętać, że gadżet reklamowy nie tylko ma być funkcjonalny, ale także wytrzymały.

Dodaj komentarz