Kobiecy strój do biura

Kobiecy strój do biura

Praca biurowa utarło się, że została opanowana przez kobiety. Przeważnie to je możemy spotkać w różnych urzędach. Więc dlaczego by nie pozwolić wprowadzić odrobiny luzu, w Twój biurowy look. Bo jak łatwo się domyślić, ze jest nie lekko być ostoją wydajności i z dnia na dzień zwiększać coraz bardziej tą wydajność. Jednak czasem warto postarać się poczuć kobieco. Aby udowodnić swoją delikatność, która jest połączona z kobiecością. 

Czasem jednak zdarza się, że szef nie umożliwia nam takie możliwości. Wprowadzając w biurze typowy dress code. Jednak jest parę sprawdzonych sposobów. Dzięki, którym staniesz się z pewnością finezyjną uwodzicielką, a także oczarować swoich kolegów z pracy lub zaskoczyć koleżankę siedzącą biurko obok. Albo po prostu poczuć się dobrze w swojej skórze mając na sobie ładny biurowy look.

Jeżeli chcesz poczuć się jak rasowy drapieżnik, polujący w dziczy na swoją ofiarę. To powinnaś w swojej garderobie znaleźć miejsce dla czarnych pończoch, które pozwolą poczuć się w pełni elegancko. To one dodatkowo dla Ciebie wizualnie wyszczuplą nogi, dzięki czemu będziesz wyglądała seksownie a zarazem nie poczujesz się cudacznie. Dodatkowo mamy wiele wariantów wzorów, które będziemy w stanie ciekawie skomponować ze spódnicami oraz innymi częściami garderoby.

Przeważnie zdarza się, że krótkie spodenki są zabraniane w biurowym dress code. Niestety zdarzają się miejsca, gdzie kierownictwo wyraża zgodę na zakładanie spódnic o długości poniżej kolan. Może to być dość korzystne. Jednak trzeba wybrać spódnice, które pozwolą nam ładnie podkreślić nasze biodra, przy czym zakryją niechciane niedoskonałości oraz będziemy czuły się komfortowo podczas ruchów takich jak schylanie się.

Jak widzimy za oknami nadeszła wiosna, a ty zrzuciłaś właśnie parę zbędnych kilogramów. I jak każda kobieta chciała byś się tym pochwalić. Jednak pojawia się ten problem, że nie wiesz co na siebie założyć. Warto abyś wtedy wzięła dzień wolnego podczas, którego spakujesz swoje ulubione rzeczy i zabierzesz ze sobą na wycieczkę do krawca, żeby wykonać kilka delikatnych poprawek. Dopasowując sukienkę do swojej sylwetki w ten sposób, zyskasz z pewnością większą pewność siebie.

Dodaj komentarz