Kalendarz adwentowy idealny dla kobiety!

Kalendarz adwentowy idealny dla kobiety!

Myśląc o kalendarzu adwentowym, najczęściej mamy przed oczami swoistą bombonierkę z okienkami, w bajkowej czy dziecinnej stylistyce, opatrzonej 24 okienkami, w których ukryte są słodycze dla najmłodszych. Od kilku już lat jednak, tak znana forma kalendarzy nie jest jedyną. pojawiają się kalendarze adwentowe z różnymi gadżetami np. figurkami, kalendarze z większymi smakołykami np. chipsami, cukierkami, a także kalendarze adwentowe dla kobiet, zawierające kosmetyki. Z cała pewnością ta nowa odsłona kalendarza adwentowego jest nie tylko ciekawa, potrafiąca dotrzeć do różnych grup odbiorców, nie tylko dzieci, ale także stanowi świetną okazję do próbowania produktów, które w przyszłości możemy nabyć oddzielnie, już w standardowym wymiarze. Czym są kalendarze adwentowe dla kobiet i dlaczego warto z nich skorzystać? Gdzie kupić takie wyjątkowe prezenty?

Kalendarz adwentowy, nie tylko dla dzieci

Tradycja, aby wręczać sobie kalendarze adwentowe sięga XIX wieku, nawiązując do protestanckich obyczajów obchodów Bożego Narodzenia. Zazwyczaj taki kalendarz posiadał okienka lub drzwiczki, przeznaczone do odliczania pozostałych dni do Świąt, za którymi ukryte były smakołyki czy drobne ozdoby. Dziś, takie kalendarze nie są już tak ściśle powiązane z religią i mogą mieć bardzo świecki charakter. Idea jednak jest dość podobna – wciąż mamy 24 “okienka” (szufladki lub inne formy), pod którymi czeka na nas jakiś niewielki upominek. Współcześnie takie kalendarze adwentowe mogą być skierowane nie tylko dla dzieci, ale także kobiet, mężczyzn, wielbicieli filmów, popkultury czy smakoszy.

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla damy swojego serca, dla mamy, koleżanki, albo chcesz jako kobieta docenić sama siebie, ciekawym pomysłem jest kupno kalendarza adwentowego z kosmetykami.

Taki kalendarz zazwyczaj zawiera nietuzinkowe, eleganckie pudełko oraz oczywiście kosmetyki w formie miniaturowej, testowej lub pełnowymiarowe. Takie kosmetyki mogą być różnego rodzaju i obejmować lakiery do paznokci, perfumy, tusze do rzęs, balsamy, kremy, akcesoria do włosów.

Wybierając takie kalendarze możesz liczyć na różne wersje i tym samym różne ceny. Dokonując wyboru, warto zwrócić uwagę na jakość produktów oraz dostosowanie do potrzeb kobiety, jaką chcesz obdarować. Przecież każda z nas ma inny typ skóry czy potrzeby skórne (np. alergie).

Zalety kalendarza z kosmetykami

Sam kalendarz adwentowy to gadżet, który uczy nas cierpliwości i pozwala cieszyć się jak dziecko, z drobnych prezentów i przyjemności. Z całą pewnością, jest dodatkiem, dzięki któremu łatwiej poczuć nam magię świąt. Odkrywanie codziennie małego, drobnego upominku potrafi dać także ogromną radość.

Dodatkowo, przypominamy w sobie radości z odkrywania. Docenienie ze strony darczyńcy, osoby zazwyczaj nam bliskiej, też nie jest tu byle czym. Sprawia, że czujemy się kochane i docenione. A jeśli taki prezent robimy same sobie, również możemy pielęgnować dzięki temu wyjątkowa miłość do samej siebie.

Kalendarz adwentowy dla kobiet z kosmetykami, ma także jeszcze jedną, oczywistą zaletę – pozwala nam na testowanie i poznawanie dotychczas nieznanych kosmetyków. Mając wersje miniaturowe lub testowe w każdym okienku, każdego kolejnego dnia, mamy możliwość ich wypróbowania. A jeśli przypadną nam one do gustu i spełnią nasze oczekiwania, mamy możliwość zdecydowania się na pełnowymiarową wersję kosmetyku.

Zamów kalendarz dla swojej kobiety już dziś!

Minti Shop to sklep, gdzie kupisz wysyłkowo wiele różnorodnych produktów kultowych marek polskich czy światowych, w tym rozchwytywanych w ostatnim czasie marek koreańskich. Oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach i co ważniejsze – są to kosmetyki naturalne.

Jeśli chcesz się cieszyć jakością i produktami znanymi np. w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych – nic prostszego! Wystarczy odwiedzić nasz sklep i skorzystać z bogatej oferty kosmetyków i akcesoriów.

Dodatkowo, na stronie mintishop.pl/pol_m_Prezenty_Przewodnik-prezentowy_Kalendarze-adwentowe-13356.html możesz zakupić ciekawe kalendarze adwentowe dla kobiet z kosmetykami.

Już dziś podaruj sobie lub komuś bliskiemu wiele radości, nie tylko na Święta!

Dodaj komentarz