Bycie sobą kluczem do budowania szczęścia

Bycie sobą kluczem do budowania szczęścia

Jesteś swoim własnym odbiciem, odbiciem swojego własnego wnętrza. Jeśli wnętrze jabłka jest zdrowe jego smak i wygląd są przyjemne. Jeśli jedna jabłko wewnątrz ma małego robaka, który zmienia jego strukturę i powoduje wewnętrzne zniszczenia, po pewnym czasie ukaże się to na zewnątrz, a smak jabłka stanie się nie do zniesienia.

Twój zewnętrzny świat jest lustrzanym odbiciem tego co jest wewnątrz.

Jeśli nie podoba Ci się Twój świat wewnętrzny, to co Cie otacza, ludzie, może praca, związek, a może brak czegoś ważnego pamiętaj, że sam/sama tworzysz ten świat.

Zróbmy założenie, że cała rzeczywistość człowieka jest tylko jedną z nieskończenie wielu możliwości w każdej sekundzie jego istnienia. Wyobraź sobie, że każda sekunda Twojego życia to zamrożona chwila, zdjęcie, które może być zamienione na inne, bardziej dla Ciebie przyjazne, takie które jest Ci bliskie, którego pragniesz.

Wyobraź sobie że cała tajemnica zmiany polega na tym by pozwolić sobie podmienić tą chwilę właśnie na taka jakiej chcesz, jakiej pragniesz. Dając sobie pozwolenia aby być tym kim jesteś naprawdę, robić to co naprawdę cię ekscytuje, otaczać się ludźmi którymi pragniesz być otoczony, tak by Twoje życie było pasmem samorealizacji oraz kreatywnych możliwości.

Wyobraź sobie, że każda emocja oraz każde przekonanie stwarza w tobie wibrację, swego rodzaju drganie, które buduje to co cie otacza, które tworzy twoją fizyczną rzeczywistość. Aby móc ją zamienić na taką jakiej pragniesz, jedyna zmiana jaka powinna mieć miejsce to ta, która pozwala na zmianę wibracji. Zmiana wibracji pozwala na dopasowanie nowego sposobu myślenia, nowego emocjonalnego wzorca, który pozwoli na wyemitowanie nowych wibracji, które pozwolą na zmianę twojej rzeczywistości fizycznej, na taką, która spowoduje twoje totalne samozadowolenie i szczęście.

Czy to możliwe i czy to jest takie proste?

Zmiana wibracji w twoim ciele następuje wielokrotnie w ciągu każdego dnia. Wtedy gdy wierzysz lub nie wierzysz, gdy jesteś spokojny lub poddenerwowany, gdy się śmiejesz lub smucisz, gdy jesteś uradowany lub zaniepokojony, gdy się relaksujesz lub gdy się męczysz, gdy rozmawiasz z pozytywnie nastawionymi do życia ludźmi lub negatywnie nastawionymi ludźmi, a nawet gdy jesteś głodny lub nasycony.

Każdy z tych stanów to stan innej wibracji, każdy z tych stan nakłada się lub miesza z innymi co pozwala na uzyskanie ogromnie wielu wzorców wibracji, Jeśli jednak wybierzesz tak, aby każdy z tych stanów powodował w tobie pozytywną wibrację to zbudujesz w sobie nawyk tworzenia rezonansu, który zbuduje twoją rzeczywistość taką jakiej pragniesz, jaka pozwala ci być prawdziwym sobą.

Bycie prawdziwym sobą to klucz do samorealizacji, budowania szczęśliwego lekkiego życia opartego na kreatywnym wykorzystaniu wszelkich danych Ci możliwości i talentów. Jesteś jedyną w swoim rodzaju jednostka wnosząca w otoczenie ogromny dar, którym jest potencjał jaki w sobie nosisz. Jesteś wyjątkową osobą, która ma w sobie dar tworzenia, współtworzenia i dzielenia się. Już nigdy nie powstania taka sama, wyjątkowa istota jak ty, więc daj sobie i twojemu otoczeniu możliwość dogłębnego poznania siebie i twoich wyjątkowych talentów i umiejętności. Zarówno ty jak i każdy z nas ma coś czego nie posiadają inni. Daj sobie pozwolenie na to by być w pełni sobą. Zbuduj w sobie najbardziej współgrająca z tym czego pragniesz wibrację poprzez poszukiwanie i odkrywanie swojego prawdziwego JA.

Dodaj komentarz