5 awaryjnych pytań na pierwszą randkę

Jakie buty wybrać na studniówkę?

O Czym Rozmawiać Na Randce ? To pytanie nieraz zadają sobie nawet najbardziej doświadczeni uwodziciele. Czy masz rodzeństwo? Jakie są twoje ulubione miejsca ? Jakie masz hobby ? To wszystko już było. Dziś podpowiadamy  jak na prawdę oczarować wyjątkową kobietę na waszej pierwszej randce.

Zaprosiłeś ją do restauracji. Kelner właśnie przyjął wasze zamówienie. A Ty marzysz tylko o tym by oprócz przystawek podał także ciekawe tematy do rozmowy na pierwszej randce, gdyż przy waszym stoliku zapadła właśnie krępująca cisza.

Co powinieneś zrobić ? Zacznij rozmowę  od niebanalnych pytań zamiast tego samego, nudnego zestawu, który serwuje się na pierwszych randkach. W ten sposób uda ci się ją oczarować a przy okazji dowiesz się o niej wielu interesujących rzeczy. Staraj się wybierać lekkie i niezobowiązujące tematy a rozmowa sama potoczy się w naturalny sposób. Często z jej odpowiedzi będą wynikać nowe tematy i nowe pytania, co pozwoli miło spędzić czas.

A oto przykładowy zestaw niebanalnych pytań na pierwszą randkę

Czy spróbowałabyś ze mną dania ze ślimaków ?

Jesteście w restauracji i oboje wertujecie menu. Prawdopodobnie oboje rozważacie wybór jakiegoś dania z makaronem, ona pewnie sałatki. A może wtedy warto zadać jej pytanie czy nie chciałaby spróbować czegoś kompletnie nowego ? W ten sposób dowiesz się na ile jest otwarta, co myśli o próbowaniu nowych rzeczy. Czy będzie zainteresowana czymś nowym, czy wręcz przeciwnie ślimaki wydadzą jej się obrzydliwe. Oczywiście inna sytuacja wyniknie wówczas jeśli okaże się, że kobieta ma alergię na zaproponowaną przez ciebie potrawę. Ale generalnie kiedy zapytasz ją o spróbowanie czegoś kompletnie nowego to pokaże na ile jest ciekawa nowych rzeczy i czy jest elastyczna. Czy lubi eksperymentować czy raczej woli hołdować tradycji.

Co byś zrobiła z milionem dolarów ?

Możesz oczywiście zapytać o jej hobby, ale jeśli rzucisz jej takie pytanie to dopiero zobaczysz jak się rozgada. Co by zrobiła z taką sumą pieniędzy da ci pojęcie co lubi, jakie ma zainteresowania, jakie są jej priorytety, na ile jest spontaniczna. Korzyści z tego pytania na pierwszej randce są takie, że odpowiadanie na nie jest na ogół dobrą zabawą !

Jakie jest najbardziej przerażająca rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłaś ?

Jak ryzykowna jest twoja nowa gorąca randka ? Ten temat nie tylko przywodzi interesujące anegdoty z życia, ale także pozwala jej pokazać się jako osobę lubiącą przygody, wyzwania, podejmująca ryzyko. Popatrz w przyszłość, jeśli kiedyś zaprosisz ją na skoki z bungee czy wycieczkę w góry czy będziecie razem dzielić adrenalinę, czy ona będzie siedzieć znudzona i czekać aż wrócisz ?

Gdzie chciałabyś  mieszkać ?

Czy to dziewczyna, która chce w miejscu które jest szybkie i głośne czy preferuje ciche i spokojne miejsca. Czy woli życie miejskie, małomiasteczkowe czy wolałaby mieszkać na wsi. jej wybór ujawni bardzo wiele o niej i o tym co lubi. Ponadto to pytanie pozwoli ci się dowiedzieć czy byłaby skłonna przeprowadzić się do nowego miasta bez zastanowienia czy stabilizacja jest dla niej najważniejszym priorytetem.

Jak to jest uprawiać zawód, który ona wykonuje ?

Prędzej czy później rozmowa zejdzie na tematy pracy. Ludzie spędzają w pracy 1/3 doby, dlatego też często o tym rozmawiają. Dowiedz się jakie są jej plany, jaką planuje karierę. Rozmowa o tym wcale nie musi być nudna. Dowiesz się czegoś o jej ambicjach i o tym kim jest. Pamiętaj by przy tym pytaniu słuchać uważnie i okazywać zainteresowanie.

Dzięki powyższym pytaniom z całą pewnością uda ci się zaintrygować i oczarować kobietę na pierwszej randce, a przy okazji dowiedzieć o niej czegoś ważnego. Teraz twoja kolej byś zdecydował, czy ten wstęp będzie miał dalsze romantyczne rozwinięcie. Do końca tego wieczoru będziesz wiedział czy zaprosisz ją na kolejną randkę.

Dodaj komentarz