Obrusy jednorazowe – jak tanio i szybko zmienić obraz całego przyjęcia

Stół – przedmiot codziennego użytku, do którego często nie przywiązujemy większej wagi. Kiedy jednak decydujemy się urządzić przyjęcie dla rodziny, przyjaciół, czy znajomych okazuje się, że staje się centrum przygotowań, a na imprezie gra pierwsze skrzypce. Nie możemy więc pozwolić na to, aby nie przykrywał go schludny i ładny obrus oraz odpowiednia zastawa. Co jednak jeśli nie możemy pozwolić sobie na zakup wyszukanych obrusów, a chcemy aby nasz stół był jedyny w swoim rodzaju, a do tego pasował do tematu imprezy?

Obrusy jednorazowe mogą być glam

Jeszcze kilka lat temu mogliśmy tylko pomarzyć o takiej różnorodności. Jednak dzisiejsze obrusy jednorazowe, niczym nie przypominają tych, które dopiero co podbijały rynek. Obecnie możemy wybierać z całej gamy kolorów i faktur. Obrus jednorazowy może także przypominać taki wykonany z materiału. Dzięki wysokiej jakości komponentom, z których jest zrobiony, wyglądem nie odbiega od tych tradycyjnych, przy czym jest dużo tańszy i bardziej przyjazny w użyciu. Nie musimy bowiem martwić się o powstające w czasie imprezy plamy i inne zabrudzenia. Także porządki po zakończonym przyjęciu nigdy nie były prostsze. Wystarczy, że zwiniesz jednorazowy obrus i wyrzucisz go do kosza, a sprzątnie masz już z głowy.

Obrus jednorazowy odmieni look przyjęcia

Chyba nie organizowaliśmy przyjęcia gdzie nie podawaliśmy czegoś do jedzenia lub picia. Niezależnie od tego, czy siedzimy przy stole, czy decydujemy się na szwedzki stół, potrzebne będą odpowiednie dekoracje. Obrus jednorazowy sprawdzi się w tym przypadku idealnie. Jeśli dopasujemy go do charakteru przyjęcia, za jego pomocą możemy nadać ton całej uroczystości. Jak to zrobić?

Organizujemy przyjęcie urodzinowe dla dziecka, które kocha kreskówki. Wybierając obrus z ulubionymi postaciami z bajki, jednym ruchem wywołujemy uśmiech na twarzy naszego dziecka, jednocześnie sprawiając, że przyjęcie będzie miało bajkową tematykę.

Organizując imprezę dla przyszłej mamy, wybierając obrus jednorazowy oraz wszelkie dekoracje w kolorze różowym lub błękitnym, jednocześnie komunikujemy radosną nowinę o przyjściu na świat chłopca lub dziewczynki.

Przyjęcie w stylu glam również może udekorować dobrze dobrany jednorazowy obrus. Tak jak wspominaliśmy, możemy postawić na dobrej jakości jednorazowe obrusy, które na pierwszy rzut oka będą przypominały materiałowe. Dzięki temu zyskujemy elegancki obraz stołu, nie musząc martwić się o plamy i późniejsze sprzątanie.

Obrusy jednorazowe to także dużo tańsza opcja aniżeli standardowy wybór, co pozwala nam na dużą różnorodność i możliwość personalizacji stołu. Za każdym razem gdy chcemy urządzić przyjęcie możemy wybrać inny, niewielkim kosztem. To świetna sprawa zwłaszcza dla osób, które uwielbiają zmiany i lubią zaskakiwać swoimi umiejętnościami dekoracyjnymi, za każdym razem kiedy decydują się wyprawić imprezę.

Dodaj komentarz