Jak szybko może dotrzeć paczka z USA do Polski?

Jak szybko może dotrzeć paczka z USA do Polski?

paczki z USA do Polski

Wysyłka paczek z USA do Polski od lat cieszy się ogromną popularnością. Dziś towary trafiające do nas ze Stanów mają często inne pochodzenie niż kilka dekad temu. Dlaczego? Polacy coraz chętniej robią zakupy za granicą. Bez obaw zamawiają różnego typu towary z USA – z tamtejszych sklepów internetowych.

Wśród decydujących się na zakupy w USA nie brakuje obaw o czas dostawy zamówionych rzeczy. To, jak szybko trafi do Ciebie Twoja paczka, zależy od wyboru przewoźnika. Przesyłki z USA mogą docierać do Polski drogą morską lub lotniczą. Powstały już firmy, za sprawą których czas dostawy towarów do Polski uległ znacznemu skróceniu.

Wybierz mądrze dostawcę przesyłek

Choć paczki z USA docierają do Polski znacznie szybciej niż jeszcze kilka lat temu, na forach internetowych nie brakuje wpisów zdenerwowanych oczekujących, którzy mimo upływu zapowiadanych 30 dni, jeszcze nie otrzymali swojej przesyłki. Jak uniknąć podobnych sytuacji? Stawiając na rzetelnego przewoźnika.

Jeśli chcesz, by paczki z USA do Polski dotarły do Ciebie bez problemów i w rozsądnym czasie, skorzystaj z usług EshopWedrop. To inteligentny serwis dostawy przesyłek zagranicznych, który sprawia, że kupowanie w sieci staje się szybkie, proste i przyjemne. EshopWedrop zapewnia dostawę towarów z Europy i USA.

Czas oczekiwania na paczkę z USA

Niektóre firmy oferują 30-dniowy termin dostawy przesyłek z USA. Jak to jest w EshopWedrop? Towar z USA jest wysyłany do Polski co piątek. Do magazynu w Polsce trafia w ciągu 12-14 dni roboczych. Do czasu oczekiwania na przesyłkę należy doliczyć czas odprawy celnej – ta na szczęście nie trwa długo (zwykle jeden dzień).

Nikt nie ma wpływu na czynnik, jakim jest długość trwania odprawa celnej. W pozostałych kwestiach EshopWedrop robi wszystko, by możliwie skrócić czas oczekiwania na przesyłkę. Zależy Ci, by paczki z USA do Polski docierały szybko i bezpiecznie? Nie chcesz, by zaginęły gdzieś “po drodze”? Skorzystaj z platformy EshopWedrop.

Krótkie terminy dostawy przesyłek to nie wszystko

Decydując się na korzystanie z usług serwisu EshopWedrop, nie tylko zyskujesz pewność, że paczka z USA do Ciebie dotrze, ale też skracasz czas oczekiwania na przesyłkę. Atrakcyjne terminy doręczania paczek zagranicznych i rzetelna, profesjonalna obsługa to nie wszystko, co ma Ci do zaoferowania wspomniana platforma.

Równie ważna, co długość oczekiwania na przesyłkę z USA, jest kwota, jaką należy uiścić za usługę jej dostarczenia do Polski. Jeśli o tę kwestię chodzi, to EshopWedrop może pochwalić się konkurencyjnymi cenami. Co ważne, koszt dostawy można poznać, korzystając z zamieszczonego na stronie kalkulatora.

Platforma oferuje dowolny, wybrany przez klienta, dogodny dla niego sposób dostawy przesyłek (odbiór w punkcie, paczkomacie, kurier). Umożliwia także śledzenie paczek. Dzięki tej usłudze będziesz wiedział, jak długo potrwa dostarczenie przesyłki. Pamiętaj – to od wyboru dostawcy zależy, jak szybko dotrze do Ciebie paczka z USA.

Dodaj komentarz