Czy AVA 3.0 to najlepszy klub w Bydgoszczy? Sprawdźmy!

Czy AVA 3.0 to najlepszy klub w Bydgoszczy? Sprawdźmy!

Każdy spośród wielbicieli klubów muzyczno-tanecznych może oczekiwać od nich czegoś innego. Dlatego stworzenie miejsca, w którym każdy będzie czuł się dobrze, jest niezwykle trudne. Podczas gdy istnieje jednak wiele lokali przeznaczonych dla młodzieży, dorosłym znalezienie miejsca dla siebie przychodzi z dużo większym trudem. Na mapie Bydgoszczy pojawił się jednak nowy, wyjątkowy lokal.

Najlepszy klub w Bydgoszczy, czyli jaki?

Jakie cechy powinien mieć najlepszy klub w Bydgoszczy? Odpowiedź każdego z nas może nieco się różnić, jednak zapewne wszyscy zgodzimy się co do tego, że lokal musi być:

  • przestronny, z dużym parkietem tanecznym,
  • różnorodny pod względem proponowanej do zabawy muzyki,
  • wyposażony w dobre nagłośnienie,
  • przyjazny dla gości i pracowników, co gwarantuje dobrą zabawę i świetną obsługę barmańską.

Dodatkowymi atutami będą z pewnością dobra lokalizacja, na przykład blisko centrum, autorskie menu, ograniczenie wiekowe oraz możliwość organizacji prywatnych imprez. Wszystkimi wymienionymi udogodnieniami może pochwalić się prawdopodobnie najlepszy klub w Bydgoszczy, czyli AVA 3.0.

Jak wygląda zabawa w klubie AVA 3.0?

Stając przed lokalem przy ulicy Stary Port 21, do którego z pewnością dotrzesz bez trudu, zauważysz wysoki budynek. Okazuje się, że bydgoski klub liczy aż trzy piętra. Kiedy rozpoczniesz ich zwiedzanie, szybko zorientujesz się, że każde z nich oferuje inne rytmy muzyczne. Utwory sięgające lat 60. XX wieku, latino, elektroniczne brzmienia — zarówno ty, jak i twoi znajomi z pewnością będziecie zachwyceni.

Wiemy już, że nie musimy martwić się o parkiet taneczny i nagłośnienie. Przejdźmy zatem do menu. W karcie najlepszego klubu w Bydgoszczy znajdziesz zarówno klasyczne, jak i autorskie drinki. Nie zabraknie także propozycji dla osób, które nie mogą lub nie chcą  spożywać alkoholu. A jeśli dopadnie was głód, możecie zamówić również ciepłe lub zimne przekąski.

Imprezy tematyczne i prywatne w najlepszym klubie w Bydgoszczy

Brakuje ci zabaw w stylu balu przebierańców? Chciałbyś świętować liczne okazje, takie jak karnawał, Halloween czy początek lata, ale nigdzie nie czujesz odpowiedniego klimatu? Z klubem AVA 3.0 to się zmieni. Na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych lokalu znajdziesz informacje o wszystkich wydarzeniach, na które możesz wpaść przebrany za kowboja, supermana lub inną ulubioną postać.

Oczywiście w najlepszym klubie w Bydgoszczy musi także istnieć możliwość zorganizowania własnej zabawy. Już dziś zarezerwuj lożę lub VIP room dla swoich przyjaciół i współpracowników. Wspólnie możecie świętować urodziny i wszelkie inne okazje!

Dodaj komentarz