Jak się ubrać na randkę?

Jak się ubrać na randkę?

Randka to niezwykle ekscytujące wydarzenie, a każdy, kto się na nią wybiera z pewnością chce nie tylko dobrze się bawić, ale również idealnie wyglądać. Wybór stroju na romantyczne spotkanie, to często wcale nie taka prosta sprawa. Czym więc warto się kierować?

Jak wybrać stylizacje idealną na randkę?

Jeżeli dokładnie wiemy, gdzie odbędzie się randka, wówczas zadanie jest nieco łatwiejsze. Wycieczka rowerowa z pewnością wykluczy kusą sukienkę lub garnitur, czy wysokie obcasy, a na romantyczną kolację nie pójdziemy w dresach. Niestety, bardzo często spotkanie z drugą połówką jest niespodzianką, a podczas długiego wieczoru miejsce, do którego się wybieramy kilkukrotnie się zmienia. Szykując zatem ubranie na wyjście dobrze jest kierować się kilkoma zasadami:

  • Zakładamy to, w czym czujemy się dobrze na co dzień. Na randkę warto zakładać takie ubrania, w jakich po prostu jest nam wygodnie. Takie rozwiązanie zagwarantuje komfort, który jest niezbędny do tego, aby w pełni cieszyć się chwilami we dwoje.
  • Postaw na ciekawe dodatki. Aby stylizacja nie wydawała się typowo codzienna, dobrze jest założyć kolorową biżuterię, zrobić ciekawą fryzurę lub makijaż. 
  • Minimalizm jest zawsze mile widziany. Randka to niekoniecznie dobre miejsce na to, aby przykuwać uwagę wszystkich dookoła, dlatego wyzywający strój nie zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Jeżeli spotkanie odbywa się w klubie lub na imprezie, wówczas oczywiście dobrze jest znaleźć złoty środek i przede wszystkim pamiętać o tym, że seksownie i kobieco, to wcale nie znaczy wulgarnie!

Jakie ubrania sprawdzą się na randce?

Mimo tego, że randka może mieć wiele odsłon, to istnieją takie ubrania, które sprawdzą się bez względu na to, dokąd się wybierzemy.

  • Czarna sukienka. Prosta czarna sukienka to coś, co powinna mieć w szafie każda kobieta. Dobrze wygląda zarówno do szpilek, jak i w nieco bardziej sportowej wersji, do trampek czy półbutów. 
  • Marynarka. Casualowa marynarka nada szyku prostej stylizacji. Można założyć ją na kolację, jak i na zwykły spacer. To doskonała alternatywa dla kurtki lub płaszcza.
  • Ulubione spodnie. Ogromną zaletą jeansów jest to, że w zależności od tego, jaką założymy do nich bluzkę mogą one mieć zupełnie inny charakter. Idealnie skrojone spodnie podkreślają walory sylwetki i powodują, że nawet prosta stylizacja jest kobieca i seksowna.
  • Gładkie podkoszulki oraz t-shirty. To zdecydowanie idealna baza do wielu stylizacji. 

Poszukując idealnego ubrania na randkę dobrze jest zastanowić się również nad tym, jak chcemy zostać odebrani. Prostota i minimalizm z pewnością nie będą niepotrzebnie rozpraszały drugiej połówki, jednak każdy, kto lubi wyróżniać się z tłumu może postawić na ciekawe akcesoria czy też biżuterię. Zbyt skąpe i wyzywające stroje mogą również sugerować, że bardzo chcemy aby ta randka zakończyła się w łóżku, dlatego dobrze jest zastanowić się, na czym właściwie nam zależy i pamiętać o tym, żeby zwyczajnie pozostać sobą.

Dodaj komentarz