Pomysły na wieczór panieński

Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński jest tak zwanym ostatnim dniem wolności przed ustatkowaniem się. W tym dniu przyszła panna młoda ma okazję się wyszaleć i spędzić w przyjaciółkami niezapomniane chwile. Dla jednych będzie to wyjście do klubu i tańczenie przez całą noc. Dla innych wieczór w domu, klimatyczna kolacja lub wieczór metamorfoz. Wieczór panieński można także przedłużyć i zrobić z niego wypad na weekend. Zobacz ciekawe pomysły na wieczór panieński.

Wieczór panieński: SPA i kącik urody

To, że wieczór panieński nazywa się wieczorem wcale nie oznacza, że musimy się ograniczyć do tej konkretnej pory dnia. Z wieczora panieńskiego można zrobić cały dzień i wraz z panną młodą wybrać się do SPA. Zabiegi pielęgnacyjne lub relaksujący masaż to świetny pomysł na regenerację przed samym ślubem. Tym bardziej, że całodniowy wypad do SPA nie zdarza się często. Wieczór panieński to dobra okazja, by wspólnie z przyjaciółkami spędzić ten dzień na zabiegach relaksująco-upiększających. SPA możecie wykonać również w wersji domowej. Maseczki DIY, plasterki ogórków na oczy i lampka wina z przyjaciółkami brzmi jak udany wieczór.

Wieczór panieński: elegancka kolacja

Wieczór panieński nie może się obejść bez jedzenia. To świetna okazja, by wybrać się na obiad lub kolację do eleganckiej restauracji. Inną propozycją jest zorganizowanie posiłku w domu lub w plenerze. Wieczór panieński w stylu rustykalnym i boho to zdecydowane trendy. Przekąski, owoce, różnego rodzaju sery i dania piknikowe możecie przygotować w parku lub łące. Do tego przyda wam się duży koc i poduchy do siedzenia. Żeby podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia warto skusić się na tematyczne dekoracje. Dekoracje na wieczór panieński w postaci foto rekwizytów, balonów, czy rozwieszonego napisu urozmaicą przyjęcie. 

Wieczór panieński: nauka tańca lub wycieczka

Atrakcje wieczoru panieńskiego z powodzeniem można przenieść do sali treningowej, ale nie byle jakiej, tylko tanecznej. Wraz z panną młodą możecie zapisać się na grupowe lekcje tańca, np. samby, brzucha lub tańca na rurze. Taniec na rurze jest coraz popularniejszą formą treningu. Kto był ten wie, jak silne trzeba mieć ręce i mięśnie brzucha. Nauka pole dance może być świetną rozrywką na “ostatni dzień wolności”.  

Jeśli mamy taką możliwość to wieczór panieński warto rozciągnąć na cały weekend i zorganizować dwudniowy wyjazd. Wycieczka do domku w górach lub nad morzem, albo weekend w SPA to świetny pomysł na spędzenie ostatnich dni przed ślubem, zarówno dla panny młodej jak i pozostałych uczestniczek wieczoru panieńskiego.

Dodaj komentarz